سبد خرید 0

بهترین آموزشگاه آشپزی

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه آشپزی هستید، به جای درستی آمده اید! چه یک آشپز خبره باشید و چه یک فرد علاقه مند به آشپزی که می خواهد مهارت‌های خود را بهبود ببخشد، انواع دوره های مقدماتی و تخصصی آشپزی که در آکادمی بین المللی سرآشپزان ارائه می شود قطعا به شما کمک خواهد کرد. اگر به عنوان یک سرآشپز خبره به کلاس های آشپزی ما می پیوندید، شما را با بسیاری از روش ها و دستور العمل های آشپزی دیگر آشنا می کنیم و اگر تازه مسیر خود را آغاز کرده اید، تمام تکنیک‌هایی را که در آشپزخانه بدان نیاز پیدا خواهید کرد به شما می آموزیم. بنابراین، فارغ از سطح مهارتی که به عنوان آشپز دارید، همیشه چیزهای جدیدی در کلاس آشپزی یاد خواهید گرفت.

h1-slide-1-img-2-1
بهترین آموزشگاه آشپزی
بهترین آموزشگاه آشپزی

حرفه ای ترین آموزشگاه آشپزی

blank

دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید در یک دوره آشپزی معتبر ثبت نام کنید. هر کسی این شانس را دارد که به یک آشپز حرفه ای تبدیل شود و غذاهایی درست کند که همه را تحت تأثیر قرار می دهد. بنابراین، اگرچه ممکن است بتوانیم نیازهای خود را از طریق رستوران‌های مختلف برطرف کنیم، اما یادگیری مهارت آشپزی ضرری ندارد. تصور کنید مهمانی شام خود را میزبانی می کنید و مهمانانتان از گفتن این که چقدر غذای شما لذیذ بود دست بر نمی دارند؛ یا دوستان و آشنایان شما مدام از دست پخت خوبتان حرف می زنند. به این ترتیب، مهم نیست در چه سنی هستید، کجا زندگی می کنید، درآمد چقدر است و سطح مهارت آشپزی فعلی شما در چهّ حدی می‌باشد، آکادمی بین المللی سرآشپزان به عنوان بهترین آموزشگاه آشپزی تهران با ارائه دوره های آشپزی حرفه ای چه به صورت حضوری و غیر حضوری می‌تواند چراغ راه شما باشد.

معرفی بهترین آموزشگاه آشپزی

در آکادمی بین المللی سرآشپزان شما با یک تیم حرفه ای و مجرب همراه خواهید بود و می توانید از ابتدا تا حرفه ای شدن، آشپزی را در محیطی دوستانه تجربه کنید و همه چیز را از سرآشپزان خبره بیاموزید.

اهمیت آموزش در بهترین آموزشگاه آشپزی کشور

آیا تا حالا به این فکر کردید که آشپزی از چه زمانی آغاز شد؟ در واقع این هنر خوشمزه، قرن هاست که به یک بخش طبیعی از زندگی تمام انسان‌ها تبدیل شده و کسی از خود نمی پرسد چه شد که بشر اولین غذای خود را درست کرد؟ از زمانی که انسان های اولیه آتش را کشف کردند و با شکار آشنا شدند، پختن غذاهای ساده مثل گوشت کباب شده را نیز آموختند؛ اما از آن زمان هزاران سال می گذرد و اکنون آشپزی پیشرفتی همچون برق و باد دارد و هر روز تکنیک‌های جدیدی از این هنر جذاب و خوشمزه به وجود می آید و جالب اینجاست که امروزه هنر آشپزی به قدری پیشرفت کرده است که دیگر طعم و تازگی غذا تنها عامل تعیین کننده در کیفیت یک غذا نیست؛ بلکه نحوه گارنیش غذا یا همان بشقاب آرایی، احتساب ارزش غذایی و در نظر گرفتن فوائد غذا برای بدن، استفاده از موادی که باهم سازگاری دارند و از این قبیل موارد نیز در آن دخیل هستند. به هر حال، این روزها دیگر نمی توان مانند قدیم فقط تکه ای گوشت را روی آتش کباب کرده و آن را در رستوران به فروش رساند؛ از این رو، بسیاری برای پیوستن به بازار کار پرسود و پر طرفدار غذا و نوشیدنی به یادگیری این هنر و کسب مهارت آشپزی روی آورده اند. در نهایت این سخن از بزرگان کسب و کار و موفقیت در جهان را به خاطر داشته باشید که هر چقدر بیشتر بیاموزیم درآمد بیشتری خواهیم داشت و این بهترین سرمایه گذاری و پیشرفت فردی می باشد.

اهمیت هنر آشپزی و تاریخچه کوتاه
blank

آموزش آشپزی توسط بهترین آموزشگاه آشپزی

در آکادمی بین المللی سرآشپزان به درجه سرآشپزی خواهید رسید: می‌خواهیم در مورد این واژه که سرآشپز کیست و چه نقشی در آشپزخانه دارد برایتان توضیحات بیشتری دهیم تا با این حرفه پردرآمد بیشتر آشنا شوید و در بهترین آموزشگاه آشپزی تبدیل به یک سرآشپز حرفه ای شوید.

سرآشپزها عموما مسئول طراحی منو و خلق کردن غذاهای جدید هستند و همینطور نقش جهت دادن به سرویس و تولید غذا در رستوران‌ها و مؤسسات آشپزی هستند. به بیان دیگر، یک سرآشپز مسئول آشپزخانه است و سایر آشپزها و کارکنان این بخش را انتخاب می کند و به آنها آموزش می دهد . هر آشپز علاوه بر آماده سازی و تهیه مواد لازم برای منوی خود ، معمولا در چند غذا و تکنیک های آشپزی مربوط به آنها تخصص دارد و باید بر بسیاری از ابزارها نیز تسلط داشته باشد ، اما سرآشپزها روندهای آشپزی و آشپزها را نیز زیر نظر دارند و از خلاقیت خود برای پیشرفت مداوم و ایجاد ایده ها و غذاهای جدید در آشپزخانه استفاده می کنند. در هر آشپزخانه ای، سرآشپز مهم ترین و سخت ترین نقش را بر عهده دارد زیرا که مسئولیت پذیری ، بخش بسیار مهمی از شغل آشپزی است ، اما با این وجود ، این نقش بسیار ارزشمند و شیرین می باشد. 

دوره آموزش کافی شاپ پایه

سرآشپز با آموزش دادن مناسب کارکنان و ارتقا مهارت و دانش آنها و ایجاد فرصت های شغلی برای افراد این لذت را تجربه میکند و هر روز برای او یک تجربه را پدید خواهد آورد. اگر شما هم علاقه زیادی به درست کردن غذاهای حرفه ای و متنوع با طعم های بی نظیر دارید ، میتوانید پای به این دنیای متفاوت و خوشمزه بگذارید .  آکادمی بین المللی سرآشپزان بعنوان بهترین آموزشگاه آشپزی در تهران، این امکان را برای هنرجویان علاقمند خود فراهم کرده است که بتوانند خیلی زود تکنیک های آشپزی و مهارت های حرفه ای لازم را جهت راه اندازی رستوران خود بیاموزند و یا بتوانند با کار کردن در مجموعه های معتبر این دانش غنی و پردرآمد را فرا بگیرند و به یک سرآشپز ماهر تبدیل شوند و البته که شغل آشپزی و رشته های زیر گروه آن مانند شیرینی پزی ، بِیکری ، شکلات سازی ، قصابی و چارکوتری و … جزو مشاغل پر متقاضی برای مهاجرت و کار در کشورهای پیشرفته نیز میباشند.  

آموزشگاه آشپزی در تهران

آموزشگاه آشپزی در تهران

این روزها دوره های آشپزی بیش از هر زمان دیگری در دسترس شما هستند و تقریبا برای هر نوع غذایی، کلاسی نیز وجود دارد. می خواهید سوپ های خوشمزه درست کنید؟ به آشپزی سنتی علاقه دارید؟ شاید هم می خواهید یاد بگیرید چگونه انواع غذاهای بین المللی را تهیه کنید! به هر حال، در آکادمی تخصصی سرآشپزان برای تک تک عزیزانی که به آشپزی علاقه دارند دوره وجود دارد و کلی دستور العمل و نکات و ترفندهای منحصر به فرد که می توانید آن‌ها را دنبال کنید و تخصص خود را افزایش دهید. از همین الان به بهترین آموزشگاه آشپزی تهران فکر کنید.

blank

چرا آکادمی بین المللی سرآشپزان

دوره پیشرفته غذاهای بین الملل

ویژگی های منحصر به فرد

 با توجه به تنوع دوره‌های مختلفی داریم، به عنوان کسی که از صفر شروع می کند، هیچ مکان دیگری برای یادگیری و بهبود مهارت های آشپزی شما به جز آکادمی بین المللی سرآشپزان وجود ندارد. با شرکت در دوره های حضوری، یک دست لباس کامل آکادمی بین المللی سرآشپزان همراه با جزوه کامل دوره به همراه دستورالعمل و رسیپی دقیق تمام غذاهای دوره تقدیم شما می گردد. همچنین، با اتمام دوره می توانید گواهینامه بین المللی همراه با کد رجیستری دریافت کنید و رزومه درخشانی برای خود رقم بزنید. 

دوره آموزش تخصصی آشپزی ملل و فست فود
مدرک پایان دوره

اعطای مدرک بین المللی معتبر

شناخت ابزار و اداوت

برای هر دوره شرکت کننده

خدمات راه اندازی

مشاوره راه اندازی کسب و کار

پشتیبانی و مشاوره

بهره مندی از مشاوره دوره

blank
blank

دوره های آکادمی بین المللی سرآشپزان

دوره های حضوری

همراه اعطای مدرک بین المللی

کلاس‌های آشپزی ما دارای اهداف دوگانه هستند: کمک به شما در تسلط بر اصول و تکنیک‌های ضروری آشپزی و اطمینان از اینکه از انجام آن لذت خواهید برد. همه دوره های حضوری به صورت عملی هستند و شما می توانید تکنیک های آموزش داده شده را فورا تمرین کنید. فضای کلاس‌ها و صمیمی است، امکانات پیشرفته در اختیار شما قرار می گیرد و آموزش ها به بهترین نحو ارائه می شوند. همچنین، پاداش نهایی شما فرصت لذت بردن از غذای خوشمزه ای است که تهیه کرده اید. 

دوره های غیر حضوری

همراه اعطای مدرک بین المللی

برای کسانی که فرصت شرکت در کلاس های حضوری را ندارند و یا ترجیح می دهند از منزل خود هنر آشپزی را فرا گیرند، دوره های غیر حضوری و آنلاین ترتیب دیده ایم. این دوره ها توسط سه دوربین با کیفیت Full HD از سه زاویه ضبط می شوند تا هنرجو درست با تکنیک ها آشنا شود. البته لازم نیست نگران سؤالات خود باشید چرا که تمام پکیج های غیر حضوری آکادمی بین المللی سرآشپزان دارای پشتیبانی آنلاین نیز هستند و شما می توانید درست مثل یک کلاس حضوری با استاد صحبت کرده و پرسش های خود را مطرح نمایید. به علاوه، در نهایت فایل دوره ها نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا هر زمان که خواستید بتوانید دوباره مطالب را مرور کنید. با شرکت در این کلاس ها درست همانند دوره های حضوری می توانید گواهینامه بین المللی آکادمی بین المللی سرآشپزان را نیز دریافت کنید که اعتبار شما را به عنوان یک سراشپز بیشتر می کند و می توانید فرصت های شغلی بیشتری داشته باشید.

blank

مدرک بین المللی آشپزی در بهترین آموزشگاه آشپزی

blank

چه یک آشپز خانگی باشید که به دنبال ارتقای مهارت های خود به سطوح جدید است، چه می خواهید به حرفه آشپزی روی آورید و چه صرفا به دنبال پیشرفت و ارتقای دانش خود در شغلی مربوط به آشپزی هستید، کسب گواهی و مدرک بین المللی آشپزی می تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند. صرف نظر از سن یا سطح تجربه شما، آکادمی بین المللی سرآشپزان از هر کسی که علاقه زیادی به غذا داشته و می خواهد مهارت آشپزی را یاد بگیرد استقبال می کند. 

ویژگی های بهترین آموزشگاه آشپزی

ثبت نام در دوره های ما برای یادگیری یک هنر جدید یا کسب مدرک آشپزی مزایای زیادی به همراه دارد. در هر دوره ای که شرکت کنید، به شما یک دست یونیفرم کامل آکادمی بین المللی سرآشپزان ارائه می گردد. به علاوه، جزوات و دستورالعمل تمامی غذاهایی که در دوره آموزش می بینید در اختیارتان قرار می گیرد تا در آینده نیز بتوانید مطالب را مجدد مرور نمایید. اما مهم تر از هرچیزی توجهی است که به هنر و علاقه شما می شود. در واقع، اگر تمایل دارید آشپزی را به طور حرفه ای ادامه دهید و حتی روزی رستوران خود را افتتاح کنید، اساتید دوره های ما می توانند با تجربه خود شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://bestasianchefs.com/?p=18015