سبد خرید 0

آموزشگاه آشپزی در تهران از مبتدی تا پیشرفته

به احتمال زیاد شما هم مثل ما از عاشقان و علاقمندان هنر آشپزی هستید و به جستجوی یادگیری و آموزش آشپزی به اینجا رسیده اید.

به گفته دانشجویان آکادمی سرآشپزان، ینجا بهترین آموزشگاه آشپزی در تهران است که میزبان آقایان و خانم های علاقمند به آموزش آشپزیست.

در دقایق پیش رو شما را با دنیای آشپزی ساده ایرانی و آشپزی حرفه ای بین الملل شگفت زده خواهیم کرد.

طبق آمار و ارقام ارائه شده در بانک مشاغل کشور کانادا، بازار کار آشپزی در ۱۰ سال آینده در کانادا عرضه و تقاضای نسبتا مساوی خواهد داشت. بر اساس همین آمار، پیش بینی می شود در ۱۰ سال بین سال های ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۸ حدود ۲۴۶۰۰ شغل جدید در صنعت غذا و نوشیدنی ایجاد خواهد شد و حدود ۲۶۱۰۰ کارجو در این رشته به دنبال شغل خواهند گشت.

فارغ از آمار و ارقام شغلی، آشپزی مهارتی است که با روح زندگی  در می آمیزد و همین باعث جذابیت آن شده.

به قول فریدریش دورنمات : 

هنر عالی آشپزی تنها توانایی انسان است که هیچ چیز بدی در مورد آن نمی توان گفت.
F. Dürrenmatt

بهترین آموزشگاه آشپزی

« برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با یکی از شماره‌های زیر تماس بگیرید »

09124054286

02144042262

02144821382

09127152702

بهترین آموزشگاه آشپزی در تهران با مدرک بین المللی و فنی و حرفه ای

blank

اگر می خواهید آموزش آشپزی را به صورت جدی دنبال کنید و در جستجوی بهترین آموزشگاه آشپزی در تهران به همراه مدرک معتبر بین المللی و سازمان فنی و حرفه ای  هستید، به جای درستی آمده اید! چه یک آشپز خبره باشید و چه یک فرد علاقه مند به آشپزی که می خواهد مهارت‌های خود را بهبود ببخشد، یا یک مهندس یا پزشک، آقا یا خانم، نوجوان یا میانسال … فرقی نمی کند. ما در آموزشگاه آشپزی بین المللی سرآشپزان انواع دوره های آشپزی از مبتدی تا پیشرفته و تخصصی را به صورت کلاس های آنلاین و کلاس های حضوری برگزار می کنیم.

اگر به عنوان یک سرآشپز خبره به کلاس های آشپزی ما می پیوندید، شما را با بسیاری از نکات حرفه ای (فوت و فن آشپزی) اصول آشپزی روش ها و دستور العمل های آشپزی دیگر آشنا می کنیم و اگر تازه مسیر خود را آغاز کرده اید، و می خواهید بدانید چگونه یک سرآشپز شوید؟ و یا چگونه آشپزی را یاد بگیرید ما در کنار شما خواهیم بود.

تمام تکنیک‌هایی را که در آشپزخانه بدان نیاز پیدا خواهید کرد به شما می آموزیم. بنابراین، فارغ از سطح و مهارتی که به عنوان آشپز دارید، همیشه چیزهای جدیدی در دوره های آموزشگاه آشپزی سرآشپزان، یاد خواهید گرفت.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید در کلاس آشپزی معتبر ثبت نام کنید. هر کسی این شانس را دارد که به یک آشپز حرفه ای تبدیل شود و غذاهایی درست کند که همه را تحت تأثیر قرار می دهد. بنابراین، اگرچه ممکن است بتوانیم نیازهای خود را از طریق رستوران‌های مختلف برطرف کنیم، اما یادگیری مهارت آشپزی ضرری ندارد.

یادگیری حرفه ای آشپزی در آموزشگاه آشپزی سرآشپزان در تهران

تصور کنید مهمانی شام خود را میزبانی می کنید و مهمانانتان از گفتن این که چقدر غذای شما لذیذ بود دست بر نمی دارند؛ یا دوستان و آشنایان شما مدام از دست پخت خوبتان حرف می زنند. به این ترتیب، مهم نیست در چه سنی هستید، کجا زندگی می کنید، درآمد چقدر است و سطح مهارت آشپزی فعلی شما در چه حدی می‌باشد، آموزشگاه بین المللی سرآشپزان به عنوان بهترین آموزشگاه آشپزی تهران با ارائه دوره های آشپزی فنی و حرفه ای چه به صورت حضوری و غیر حضوری با مدرک بین المللی و فنی و حرفه ای اشپزی می‌تواند چراغ راه شما باشد.

در مدرسه آشپزی سرآشپزان شما با یک تیم حرفه ای و مجرب همراه خواهید بود و می توانید از ابتدا تا حرفه ای شدن، آشپزی را در محیطی دوستانه تجربه کنید و همه چیز را از سرآشپزان خبره بیاموزید.

اینجا بهترین مدرسه آشپزی سرآشپزان، در تهران است.

اهمیت آموزش در بهترین آموزشگاه آشپزی ایران

آیا تا حالا به این فکر کردید که آشپزی از چه زمانی آغاز شد؟ در واقع این هنر خوشمزه، قرن هاست که به یک بخش طبیعی از زندگی تمام انسان‌ها تبدیل شده و کسی از خود نمی پرسد چه شد که بشر اولین غذای خود را درست کرد؟ از زمانی که انسان های اولیه آتش را کشف کردند و با شکار آشنا شدند، پختن غذاهای ساده مثل گوشت کباب شده را نیز آموختند؛ اما از آن زمان هزاران سال می گذرد و اکنون آشپزی پیشرفتی همچون برق و باد دارد و هر روز تکنیک‌های جدیدی از این هنر جذاب و خوشمزه به وجود می آید و جالب اینجاست که امروزه هنر آشپزی به قدری پیشرفت کرده است که دیگر طعم و تازگی غذا تنها عامل تعیین کننده در کیفیت یک غذا نیست؛ بلکه نحوه گارنیش غذا یا همان بشقاب آرایی، احتساب ارزش غذایی و در نظر گرفتن فوائد غذا برای بدن، استفاده از موادی که باهم سازگاری دارند و از این قبیل موارد نیز در آن دخیل هستند.
 به هر حال، این روزها دیگر نمی توان مانند قدیم فقط تکه ای گوشت را روی آتش کباب کرده و آن را در رستوران به فروش رساند؛ از این رو، بسیاری برای پیوستن به بازار کار پرسود و پر طرفدار غذا و نوشیدنی به یادگیری این هنر و کسب مهارت آشپزی روی آورده اند. در نهایت این سخن از بزرگان کسب و کار و موفقیت در جهان را به خاطر داشته باشید که هر چقدر بیشتر بیاموزیم درآمد بیشتری خواهیم داشت و این بهترین سرمایه گذاری و پیشرفت فردی می باشد.

اهمیت هنر آشپزی و تاریخچه کوتاه
blank

آموزش آشپزی در آموزشگاه آشپزی بین المللی

میتوانید با آموزش آشپزی اصولی در آموزشگاه آشپزی سرآشپزان به درجه سرآشپزی خواهید رسید: می‌خواهیم در مورد این واژه که سرآشپز کیست و چه نقشی در آشپزخانه دارد برایتان توضیحات بیشتری دهیم تا با این حرفه پردرآمد بیشتر آشنا شوید و در بهترین آموزشگاه آشپزی تبدیل به یک سرآشپز حرفه ای شوید.

سرآشپزها عموما مسئول طراحی منو و خلق کردن غذاهای جدید هستند و همینطور نقش جهت دادن به سرویس و تولید غذا در رستوران‌ها و مؤسسات آشپزی هستند. به بیان دیگر، یک سرآشپز مسئول آشپزخانه است و سایر آشپزها و کارکنان این بخش را انتخاب می کند و به آنها آموزش می دهد.

 هر آشپز علاوه بر آماده سازی و تهیه مواد لازم برای منوی خود، معمولا در چند غذا و تکنیک های آشپزی مربوط به آنها تخصص دارد و باید بر بسیاری از ابزارها نیز تسلط داشته باشد، اما سرآشپزها روندهای آشپزی و آشپزها را نیز زیر نظر دارند و از خلاقیت خود برای پیشرفت مداوم و ایجاد ایده ها و غذاهای جدید در آشپزخانه استفاده می کنند. 

در هر آشپزخانه ای، سرآشپز مهم ترین و سخت ترین نقش را بر عهده دارد زیرا که مسئولیت پذیری، بخش بسیار مهمی از شغل آشپزی است، اما با این وجود، این نقش بسیار ارزشمند و شیرین می باشد. 

دوره آموزش کافی شاپ پایه با تدریس سرآشپز بین الملل مهدی حصاری منش در آموزشگاه آشپزی سرآشپزان

سرآشپز با آموزش دادن مناسب کارکنان و ارتقا مهارت و دانش آنها و ایجاد فرصت های شغلی برای افراد این لذت را تجربه میکند و هر روز برای او یک تجربه را پدید خواهد آورد. اگر شما هم علاقه زیادی به درست کردن غذاهای حرفه ای و متنوع با طعم های بی نظیر دارید، میتوانید پای به این دنیای متفاوت و خوشمزه بگذارید.

آکادمی بین المللی سرآشپزان بعنوان بهترین آموزشگاه آشپزی در تهران، این امکان را برای هنرجویان علاقمند خود فراهم کرده است که بتوانند خیلی زود تکنیک های آشپزی و مهارت های حرفه ای لازم را جهت راه اندازی رستوران خود بیاموزند و یا بتوانند با کار کردن در مجموعه های معتبر این دانش غنی و پردرآمد را فرا بگیرند و به یک سرآشپز ماهر تبدیل شوند و البته که شغل آشپزی و رشته های زیر گروه آن مانند شیرینی پزی، بِیکری، شکلات سازی، قصابی و چارکوتری و … جزو مشاغل پر متقاضی برای مهاجرت و کار در کشورهای پیشرفته نیز می باشند.  

آموزشگاه آشپزی در تهران

آموزشگاه آشپزی در غرب تهران صادقیه - بلوار فردوس

این روزها دوره های آشپزی بیش از هر زمان دیگری در دسترس شما هستند و تقریبا برای هر نوع غذایی، کلاسی نیز وجود دارد. می خواهید سوپ های خوشمزه درست کنید؟ به آشپزی سنتی علاقه دارید؟ شاید هم می خواهید یاد بگیرید چگونه انواع غذاهای بین المللی را تهیه کنید! به هر حال، در آکادمی تخصصی سرآشپزان برای تک تک عزیزانی که به آشپزی علاقه دارند دوره وجود دارد و کلی دستور العمل و نکات و ترفندهای منحصر به فرد که می توانید آن‌ها را دنبال کنید و تخصص خود را افزایش دهید. از همین الان به بهترین آموزشگاه آشپزی تهران فکر کنید.

blank

چرا آکادمی بین المللی سرآشپزان را انتخاب کنیم

دوره پیشرفته غذاهای بین الملل

ویژگی های منحصر به فرد

 با توجه به تنوع دوره‌های مختلفی داریم، به عنوان کسی که از صفر شروع می کند، هیچ مکان دیگری برای یادگیری و بهبود مهارت های آشپزی شما به جز آکادمی بین المللی سرآشپزان وجود ندارد. با شرکت در دوره های حضوری، یک دست لباس کامل آکادمی بین المللی سرآشپزان همراه با جزوه کامل دوره به همراه دستورالعمل و رسیپی دقیق تمام غذاهای دوره تقدیم شما می گردد. همچنین، با اتمام دوره می توانید گواهینامه بین المللی همراه با کد رجیستری دریافت کنید و رزومه درخشانی برای خود رقم بزنید. 

دوره آموزش تخصصی آشپزی ملل و فست فود
مدرک پایان دوره

اعطای مدرک بین المللی معتبر

شناخت ابزار و اداوت

برای هر دوره شرکت کننده

خدمات راه اندازی

مشاوره راه اندازی کسب و کار

پشتیبانی و مشاوره

بهره مندی از مشاوره دوره

blank
blank

دوره های آموزشگاه بین المللی سرآشپزان

دوره های حضوری

همراه اعطای مدرک بین المللی

کلاس‌های آشپزی در این آموزشگاه دارای اهداف دوگانه هستند:

۱- کمک به شما در تسلط بر اصول و تکنیک‌های ضروری آشپزی و اطمینان از اینکه از انجام آن لذت خواهید برد. همه دوره های حضوری به صورت عملی هستند و شما می توانید تکنیک های آموزش داده شده را فورا تمرین کنید.

۲- فضای کلاس‌ها و صمیمی است، امکانات پیشرفته در اختیار شما قرار می گیرد و آموزش ها به بهترین نحو ارائه می شوند. همچنین، پاداش نهایی شما فرصت لذت بردن از غذای خوشمزه ای است که تهیه کرده اید. 

دوره های آنلاین آشپزی

همراه اعطای مدرک بین المللی آشپزی

برای کسانی که فرصت شرکت در کلاس های حضوری را ندارند و یا ترجیح می دهند از منزل خود هنر آشپزی را فرا گیرند، دوره های غیر حضوری و آنلاین ترتیب دیده ایم. این دوره ها توسط سه دوربین با کیفیت Full HD از سه زاویه ضبط می شوند تا هنرجو درست با تکنیک ها آشنا شود. البته لازم نیست نگران سؤالات خود باشید چرا که تمام پکیج های غیر حضوری آکادمی بین المللی سرآشپزان دارای پشتیبانی آنلاین نیز هستند و شما می توانید درست مثل یک کلاس حضوری با استاد صحبت کرده و پرسش های خود را مطرح نمایید.

 به علاوه، در نهایت فایل دوره ها نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا هر زمان که خواستید بتوانید دوباره مطالب را مرور کنید. با شرکت در این کلاس ها درست همانند دوره های حضوری می توانید گواهینامه بین المللی آکادمی بین المللی سرآشپزان را نیز دریافت کنید که اعتبار شما را به عنوان یک سراشپز بیشتر می کند و می توانید فرصت های شغلی بیشتری داشته باشید.

blank

چه یک آشپز خانگی باشید که به دنبال ارتقای مهارت های خود به سطوح جدید است، چه می خواهید به حرفه آشپزی روی آورید و چه صرفا به دنبال پیشرفت و ارتقای دانش خود در شغلی مربوط به آشپزی هستید، کسب گواهی و بالاترین مدرک بین المللی آشپزی می تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند. صرف نظر از سن یا سطح تجربه شما، آکادمی بین المللی سرآشپزان از هر کسی که علاقه زیادی به غذا داشته و می خواهد مهارت آشپزی را یاد بگیرد استقبال می کند. 

ویژگی های بهترین آموزشگاه بین المللی آشپزی

ثبت نام در کلاس آشپزی در تهران برای یادگیری یک هنر جدید یا کسب مدرک آشپزی مزایای زیادی به همراه دارد. در هر دوره ای که شرکت کنید، به شما یک دست یونیفرم کامل آکادمی بین المللی سرآشپزان ارائه می گردد. به علاوه، جزوات و دستورالعمل تمامی غذاهایی که در دوره آموزش می بینید در اختیارتان قرار می گیرد تا در آینده نیز بتوانید مطالب را مجدد مرور نمایید. اما مهم تر از هرچیزی توجهی است که به هنر و علاقه شما می شود. در واقع، اگر تمایل دارید آشپزی را به طور حرفه ای ادامه دهید و حتی روزی رستوران خود را افتتاح کنید، اساتید دوره های ما می توانند با تجربه خود شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

« برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با یکی از شماره‌های زیر تماس بگیرید »

09124054286

02144042262

02144821382

09127152702

آشپزی یک هنر خوشمزه و دوست‌داشتنی است که در طول تاریخ، انسان‌های زیادی را شیفته‌ی خود کرده است. هیچ‌کس نمی‌تواند منکر شود که لذت خوردن یک غذای لذیذ و دل‌چسب، یکی از بزرگ‌ترین و ناب‌ترین لذت‌های دنیا است.

شاید به همین دلیل است که یادگیری هنر آشپزی، از دیرباز بین انسان‌ها جایگاهی ارزشمند داشته و در شمار هنرهای گران‌بها محسوب می‌شده است.

 

blank

 

دلایل زیادی برای ثبت نام در یک دوره آشپزی معتبر وجود دارد. هر کسی این شانس را دارد که در آشپزخانه خود به یک آشپز حرفه ای تبدیل شود و غذاهایی درست کند که مطمئناً همه را تحت تأثیر قرار می دهند. بنابراین، اگرچه ممکن است بتوانیم نیازهای خود را از طریق رستوران‌های مختلف برطرف کنیم، اما یادگیری مهارت آشپزی ضرری ندارد.

تصور کنید مهمانی شام خود را میزبانی می کنید و مهمانانتان از گفتن این که چقدر غذای شما لذیذ بود دست بر نمی دارند؛ یا دوستان و آشنایان شما مدام از دست پخت خوبتان حرف می زنند. به این ترتیب، مهم نیست در چه سنی هستید، کجا زندگی می کنید، درآمد شما چقدر است و سطح مهارت آشپزی فعلی شما در چه حدی می‌باشد، آکادمی بین المللی سرآشپزان به عنوان بهترین آموزشگاه آشپزی در تهران با ارائه دوره های آشپزی حرفه ای به صورت حضوری و غیر حضوری همراه شماست تا به یک سرآشپز همه فن حریف تبدیل شوید.

 

در قرن های اخیر با شناساندن علم آشپزی از طریق اساتید و بزرگانی همچون آگوست اسکوفیر ( پدر علم نوین آشپزی ) به جهانیان و آموزش فنون و رموز آشپزی اهمیت بیشتری به یادگیری آکادمیک آشپزی در جهان داده شده است که آن را به یکی از مشاغل مهارتی و پردرآمد تبدیل کرده است.

شعار از مزرعه تا بشقاب آگوست اسکوفیر، که هدف او از این شعار تشویق کردن رستوران ها در استفاده بیشتر از محصولات ارگانیک همچون سبزیجات و مواد پروتئینی بود که رستوران ها و مجموعه ها بتوانند خود تولید و کشت کنند و اسکوفیر با القا این تفکر بسیاری را تشویق به تولید این محصولات دسته اول و سالم نمود و این تنها یکی از خدماتی بود که اسکوفیر به جهان آشپزی نمود.

بیشتر بخوانید :  زندگینامه  اوگوست اسکوفیه

امروزه دانشجویان رشته آشپزی در بهترین دانشگاه های آشپزی دنیا همچون دانشگاه Le Cordon Bleu و دانشگاه CIA (The culinary institute of America ) دوره های تکمیلی آشپزی خود را تا رسیدن به درجه Master Chef تا 15 سال طی می کنند تا تحصیلات خود را تکمیل نمایند و مهارت ها را بصورت کامل بیاموزند.

در ایران نیز در سالهای اخیر توجه زیادی به این علم شده است و کلاس های زیادی جهت آموزش آشپزی تشکیل می شود، اما کمتر دیده می شود آموزشگاهی با رعایت اصول مدیریتی و با دلسوزی، فنون و رموز آشپزی را به هنرجو آموزش دهد و آنها را فاش نماید زیرا که بسیاری از این مربیان ممکن است با گذراندن دوره های کوتاه مدت آموزش آشپزی توانسته باشند گواهینامه آموزشی را کسب نمایند، اما تجربه مفیدی در این زمینه اختیار نداشته باشند.

نکته مهم دیگر اینکه، بیشتر آموزشگاه های آشپزی، آموزش های خود را بصورت تئوری انجام می دهند و هنرجو هیچ کار عملی مفیدی در کلاس آشپزی انجام نمی دهد تا بتواند سوالات و چالش های ذهنی خود را پشت سر بگذارد و به مهارت برسد و در اصطلاح از پس این کار برآید چه بسا که بسیاری از هنر جویان این آموزش ها را جهت اقامت به کشورهای دیگر می گذرانند و داشتن مهارت در آموزش آشپزی در کنار مدرک معتبر قابل ترجمه در سایر کشورها اولویت بسیار مهمی محسوب می گردد.

همانطور که می دانید آموزش نقش بسیار مهمی در رشد و اعتلای بشریت در تمام ادوار تاریخ داشته است، در این عصر کنونی نیز با پیشرفت تمام علوم، علم آشپزی نیز جان تازه ای گرفته است. دلیل اینکه آشپزی را یک علم می نامیم، این است که با سلامت انسان رابطه ای مستقیم دارد یک سرآشپز یا یک آشپز می توانند غذایی طبخ کند که شخص با میل نمودن آن غذا، نه تنها بتواند احساس سیری کند بلکه تاثیر بسزایی در سلامت فیزیکی و روانی شخص نیز داشته باشد، کما اینکه بسیاری از بزرگان و دانشمندان ما نیزهمچون ابوعلی سینا و افلاطون در بسیاری از کتب خود در مورد این موضوع مطالب بسیاری ذکر نموده اند.

blank

همانا که غذای ما داروی ما و همانا که داروی ما همان غذای ماست.

 کلاس آشپزی در آموزشگاه آشپزی سرآشپزان رو به جرات میشه کعبه آمال آشپزها و همه دوستداران این هنر نامید. نه فقط به دلیل اینکه افراد در آموزشگاه های آشپزی با غذا و پخت و پز سر و کار دارن، بلکه بیشتر به خاطر فرصتی که برای شکوفایی استعداد آشپزی و کسب درآمد در کنار استاد و سرآشپزان حرفه ای و همچنین دیگر هنرجویان پیدا می کنند.

در آکادمی بین المللی سرآشپزان همراه شما هستیم با آموزش انواع خوراک‌های ایرانی و فرنگی، نوشیدنی‌های سرد و گرم، انواع کباب و … در آکادمی سرآشپزان قدم به قدم تمامی مراحل مرتبط با آشپزی ملل و ایرانی به شما آموزش داده می شود.

 

« برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با یکی از شماره‌های زیر تماس بگیرید »

09124054286

02144042262

02144821382

09127152702

چرا باید در بهترین آموزشگاه آشپزی تهران ثبت نام کنیم؟

  1. تسلط در مهارت های اولیه آشپزی

مهم نیست قصد درست کردن چه غذایی را داشته باشید، در هر صورت آشنایی با مهارت و اصول اولیه آشپزی می تواند نکته خوبی باشد. از اصول چیدمان آشپزخانه گرفته تا یادگیری اینکه چگونه مواد مختلف را خرد کنید یا حتی نکاتی مثل نحوه جلوگیری از سوختن غذاهای گوناگون، آکادمی بین المللی سرآشپزان به عنوان بهترین آموزشگاه آشپزی تهران همه چیز را به شما یاد خواهد داد.

دوره پیشرفته غذاهای بین الملل

مزیت دوره‌های حضوری این آکادمی این است که نه تنها یک سرآشپز حرفه‌ای به شما نشان می‌دهد که چگونه این مهارت‌ها را در آشپزخانه به کار بگیرید، بلکه این فرصت را خواهید داشت که خودتان نیز همه چیز را تمرین کنید. همچنین، می توانید تمام سوالات خود را در حین آموزش بپرسید و در مورد تکنیک های خود بازخورد دریافت کنید. افزودن این مهارت ها به کارنامه آشپزی خود قطعا برای شما نوید خوبی خواهد داشت.

  1. آشنایی با غذاهای جدید

در آشپزی بی نهایت دستور العمل های مختلف وجود دارد که احتمالاً هنوز خیلی از آن ها را کشف نکرده‌اید. بسته به نوع دوره آشپزی که می گذرانید، در معرض طیف جدیدی از غذاها، دستور العمل ها و تکنیک ها قرار خواهید گرفت که شما را با فرهنگ های مختلف در سراسر جهان نیز آشنا می کند. به این ترتیب، می توانید دستور العمل هایی غیر از غذاهای سنتی ایرانی را بیاموزید و در خانه خود طعم آشپزی ایتالیایی، آمریکایی و … را بچشید؛ در ضمن ممکن است خیلی زود غذاهای مورد علاقه جدید خود را نیز کشف کنید.

دوره آموزشی تخصصی صبحانه و برانچ

  1. آموزش نحوه ارائه غذا

این روزها ظاهر غذا مهم تر از طعم آن است. این که از چه ظرفی برای سرو کردن غذا استفاده می کنید، چه موادی را برای گارنیش کردن به کار می گیرید و چه چیزهایی را کنار بشقاب خود می چینید، همگی کیفیت آشپزی شما را افزایش می دهند. این موضوع به خصوص برای اشتراک گذاری غذا در رسانه های اجتماعی نظیر اینستاگرام اهمیت دارد. با شرکت در کلاسهای گارنیش تخصصی، شما مهارت های لازم را به دست خواهید آورد تا حتی یک میگوی ساده را به یک شاهکار عکاسی تبدیل کنید.

blank

 

دوره آموزش تخصصی آشپزی ملل و فست فود
  1. اعتماد به نفس بیشتر در آشپزخانه

داشتن اعتماد به نفس برای درست کردن یک غذای جدید در آشپزخانه نه تنها شما را به عنوان یک آشپز باتجربه تر می کند، بلکه به طور کلی در زندگی اعتماد به نفس شما را بیشتر می کند. حتی اگر تجربه قبلی در آشپزی نداشته باشید، یادگیری یک مهارت جدید و دیدن پیشرفت خود احساس ارزش به شما می دهد.

ورکشاپ باربیکیو کباب های ایرانی و ملل

  1. انتخاب مسیر شغلی جدید به عنوان یک سرآشپز

پاندمی کوید 19 به همه اجازه داد تا در مورد زندگی فعلی خودمان تفکر کنیم و به ویژه در مورد شغل خود تجدید نظر کنیم. ثبت نام در یک دوره آشپزی حرفه ای می تواند نخستین قدم برای شروع یک فصل کاملاً جدید در زندگی شما و ایجاد شغلی مبتنی بر آشپزی باشد. وقتی بر مهارت‌ها مسلط شدید و سبک خود را تثبیت کردید، این شانس را خواهید داشت که در رستوران‌های سراسر جهان کار کنید و حتی شاید روزی نیز رستوران خودتان را راه اندازی کنید.

  1. دعوت به مهمانی شام

تا به حال بدون تردید همه ما به عنوان دورهمی در یک رستوران جمع شده ایم. حال اگر خودتان یک آشپز حرفه ای باشید، دیگر لزومی ندارد برای تهیه شام به رستوران مراجعه کنید. می توانید دوستان و خانواده خود را به خانه‌تان دعوت کنید تا یک شب به یاد ماندنی را کنار یکدیگر سپری کنید. به این ترتیب، آشنایان شما نیز فرصتی خواهند داشت تا دستپخت شما را بچشند. گذراندن دوره آشپزی به شما ایده هایی برای آشپزی و دستور العمل های جدید می دهد تا به راحتی یک غذای چند منظوره درست کنید که خوشمزه به نظر می رسد، طعم لذیذی دارد و دوستان شما را متحیر می کند.

  1. دلیلی برای خوش گذرانی و سرگرمی

ما اغلب در دام بزرگسالی می افتیم و بخش سرگرمی زندگی خود را فراموش می کنیم، در حالی که همه ما سزاوار آن هستیم که هر از چند گاهی خوش بگذرانیم. ثبت نام در دوره های آشپزی تخصصی آکادمی سرآشپزان راهی عالی برای تغییر حال و هوای زندگی و در عین حال کسب یک مهارت پرکاربرد جدید برای شماست. به این ترتیب، در کلاس‌ها فرصتی برای معاشرت و ملاقات با دوستان جدید خواهید داشت و می توانید ضمن آموزش دیدن توسط سرآشپزان حرفه‌ای، از زندگی خود نیز لذت ببرید.

  1. نهایت استفاده از زمان در آشپزخانه و منزل

ناگفته نماند، دوره های آنلاین آشپزی به شما این امکان را می دهد که از زمان خود در خانه نهایت استفاده را ببرید. در حالی که بسیاری احتمالاً وقت خود را در روز با تماشای تلویزیون یا گشت و گذار در فضای مجازی تلف می‌کنند، شما از زمان اضافه‌ای که در خانه دارید بهترین استفاده را می‌برید و مهارت‌های جدیدی را به دست خواهید آورد. بعلاوه، می توانید با غذاهای خوشمزه خود را مهمان کنید.

این روزها دوره های آشپزی بیش از هر زمان دیگری در دسترس شما هستند و تقریبا برای هر نوع غذایی، کلاسی نیز وجود دارد. می خواهید سوپ های خوشمزه درست کنید؟ شاید هم می خواهید یاد بگیرید به صورت اصولی کباب درست کنید؟ به هر حال، برای تک تک عزیزانی که به آشپزی علاقه دارند دوره وجود دارد و کلی دستور العمل و نکات و ترفندهای منحصر به فرد وجود دارد که می توانید آن‌ها را دنبال کنید.

چه یک آشپز خبره یا یک فرد علاقه مند به آشپزی باشید که می خواهد مهارت‌های خود بهبود ببخشد، کلاس های آشپزی آکادمی سرآشپزان قطعا به شما کمک خواهند کرد. پیوستن به کلاس های آشپزی ما به عنوان یک سرآشپز خبره شما را با بسیاری از روش ها و دستور العمل های آشپزی دیگر آشنا می کند. فارغ از سطح مهارتی که به عنوان آشپز دارید، همیشه چیزهای جدیدی در کلاس آشپزی یاد خواهید گرفت. همچنین، با توجه به تنوع دوره‌های مختلفی که داریم، به عنوان کسی که از صفر شروع می کند، هیچ مکان دیگری برای یادگیری و بهبود مهارت های آشپزی شما به جز آکادمی بین المللی سرآشپزان وجود ندارد.

دوره پیشرفته غذاهای بین الملل

مدارک معتبر دوره آشپزی – فنی و حرفه ای و بین المللی

مدارک آشپزی آکادمی سرآشپزان با اعطای گواهینامه های مهارتی آشپزی سازمان فنی و حرفه ای کشور و گواهینامه های بین المللی آشپزی معتبر نیز می باشند سعی نموده علاوه بر آموزش این مهارت به صورت آکادمیک مدارک اعطا نماید که همه جای در همه جای دنیا معتبر و قابل استفاده باشد هر کارآموزی حتی با داشتن مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای چنانچه بخواهد در هر جای دنیا مشغول به کار گردد علاوه بر مدرک باید مهارت های شغلی و حرفه‌ای این حرفه را نیز به خوبی مسلط باشد به همین دلیل علاقمندان به این رشته باید با گذراندن دوره های فنی آشپزی ابتدا در کلاسها و با گذراندن دوره های آشپزی و شیرینی پزی و کافی شاپ بصورت حضوری این مهارتها را آموزش ببینند و سپس با گذراندن آزمون سازمان فنی و حرفه‌ای در سازمان و آموزشگاه برگزار می گردد موفق به دریافت گواهینامه سازمان فنی و حرفه‌ای گردند.

با توجه به اهمیت صنعت آشپزی آکادمی سرآشپزان آسیا به برگزاری دوره‌های مقدماتی و پیشرفته در حوزه آموزش آشپزی پرداخته است و بعد از پایان دوره به شرکت کنندگان مدرک بین المللی معتبر و مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای کشور تقدیم می‌گردد.

چرا مدرک آشپزی برای مهاجرت اهمیت دارد؟

برخلاف تصوری که اغلب ساکنان کشور های غیرغربی از کشورهایی مثل کانادا دارند و آنها را فقط با آزمایشگاه ها، موسسات و کارخانه های بزرگ و نظایر اینها می شناسند، بخش خدمات نقش عظیمی در ارتقا استانداردهای زندگی در این کشورها داشته و کماکان دارد و به همین دلیل از وسعت و اهمیت زیادی برخوردار است.

دوره آموزش تخصصی آشپزی ملل و فست فود

 

دوره آموزش تخصصی آشپزی ملل و فست فود

افزایش رفاه، عموماً منجر به افزایش نیاز در این دسته ها می شود و در این بین مشاغلی که به چیزی ما فوق دانش عمومی دیپلم دبیرستان نیازمند هستند به طور نمونه در مورد آشپزی به ذائقه قوی، توجه بیشتری شده است. به همین خاطر به موازات نیاز به تخصص هایی چون پزشکی و مهندسی، کشورهای پیشرفته به طیف گسترده ای از چنین مشاغلی چون آشپز حرفه ای هم نیازمند هستند که شاید در اول کار درآمد آنها چندان قابل توجه نباشد ولی به دلیل نیاز زیاد، کارگماری آنها تضمین شده است، ضمن اینکه اگر فرد به راستی دارای استعداد در این حوزه باشد، می تواند در آینده از درآمد بالاتری هم برخوردار شود.

نکته ای که باید در مورد اهمیت آموزش آشپزی و دیگر مشاغل مورد توجه قرار گیرد اهمیت «شاغل بودن» در کشورهایی اروپایی است. این دوگانه ارزشی- ضدارزشی شاغل بودن در برابر بیکار بودن (البته بیکاری نه از سر اجبار یا ناتوانی بلکه به معنای سستی) با آنچه ما در ایران تماشا می نماییم تفاوت دارد. در ایران ممکن است جوانی (که شاید به غیر از داشتن یک دیپلم دبیرستانی فاقد هر گونه مهارت و تجربه ای است) با وجود فرصت انجام یک کار (که از عقیده او سطح پایینی داشته باشد) از آن خودداری کند و برای مدت ها به همین بهانه بیکار در خانه بماند و خانواده، رفقا و آشنایانش هم به او حق بدهند ولی در کشورهایی پیشرفته چون بیکاری و به کارگیری خدمات مجانی دولتی که پول آن از جیب شاغلان (از روش پرداخت مالیات) پرداخت می شود منجر خواهد شد، مقبول هیچکس نیست. این نکته از این رو ذکر شد که بر یکی از تفاوت های فرهنگی کلیدی بین مردمان اروپا و ایران تاکید شود.

آشپزان و سرآشپزان در طیف گسترده ای از محیط‌ ها استخدام می شوند: رستوران ها، هتل ها، مراکز خدمات عمومی، بیمارستان ها، مراکز آموزشی و حتی موسسات تحقیقاتی.

برای این موسسه ها و سازمان ها مهارت آشپزی، تجربه موفق و مدرک مرتبط رسمی با آشپزی (نظیر دوره های آموزشی معتبر بین المللی) بسیار مهم تر از تحصیلات دانشگاهی است ولی با تحصیلات و آموزش، فرد می تواند با طیف بیشتری از غذاها آشنا شود و مهم تر از آن، فرهنگ حاکم بر محیط های حرفه ای تر را تجربه کند. برای آنکه با ابعاد این موضوع آشنا شویم باید تذکر نماییم که بعنوان مثال در شهر ۳ میلیون نفره تورنتو واقع در کانادا بیش از ۹۰۰۰ رستوران و ۱۲۰ هتل وجود دارد که متقاضی شمار زیادی آشپز هستند. تعداد این موارد در برخی شهرها از این آمار نیز فراتر است.

برخی از سرآشپزها پس از کسب شهرت به تاسیس رستوران خاص خویش اقدام می کنند تا از طریق خود فرمایی و راه اندازی رستوران و کار آفرینی درآمد بیشتری کسب کنند. اکنون در مناطق قدیمی تر در تورنتو تعداد بسیار زیادی رستوران های خیلی کوچک ولی با کیفیت غذایی بالا وجود دارند که به صورت خانوادگی اداره می شوند و هر شب (مهم نیست چندمین شب هفته در کدامین ماه سال باشد) پر از مشتری هایی هستند که آنجا را مکانی دنج برای دیدار با رفقا می دانند.

با همه این دلیل، چرا همین امروز در یک دوره آشپزی ثبت نام نمی کنید؟

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://bestasianchefs.com/?p=18015
راه های ارتباطی
از طریق راه های ارتباطی با آکادمی بین المللی سرآشپزان در تماس باشید

آدرس

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بین خیابان رامین شمالی و گلستان شمالی، پلاک ۲۴۹

سوالات متداول
دیگران از ما پرسیده اند

فایل های دوره های آنلاین در فلش دوره قرار می گیرد و برای شما پست می شود.

خیر ، فلش دوره کاملا رایگان به شما ارائه خواهد شد.

بله تمامی دوره های حضوری و غیر حضوری همراه با گواهینامه بین المللی همراه با کد رجیستری اعطا خواهد شد. برای دریافت مدرک باید دوره آشپزی مد نظرتان را بگذرانید و پس از شرکت در امتحان و دریافت نمره قبولی مدرک به شما تقدیم می شود.

هزینه مدرک و امتحان به صورت جداگانه محاسبه میگردد.

شماره همراه

۰۹۱۲۷۱۵۲۷۰۲ - 09124054286

شماره تماس

۰۲۱۴۴۸۲۱۳۸۲ / 02144042262

ایمیل

info@bestchefs.academy

سلام دوره قصابی برای سال جدید کی برگزار میشه؟

« برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با یکی از شماره‌های زیر تماس بگیرید »

09124054286

02144042262

02144821382

09127152702

با ما در تماس باشید
خوش حال میشیم باهاتون آشنا بشیم!

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه آشپزی هستید، به جای درستی آمده اید! چه یک آشپز خبره باشید و چه یک فرد علاقه مند به آشپزی که می خواهد مهارت‌های خود را بهبود ببخشد، انواع دوره های مقدماتی و تخصصی آشپزی که در آکادمی بین المللی سرآشپزان ارائه می شود قطعا به شما کمک خواهد کرد. اگر به عنوان یک سرآشپز خبره به کلاس های آشپزی ما می پیوندید، شما را با بسیاری از روش ها و دستور العمل های آشپزی دیگر آشنا می کنیم و اگر تازه مسیر خود را آغاز کرده اید، تمام تکنیک‌هایی را که در آشپزخانه بدان نیاز پیدا خواهید کرد به شما می آموزیم. بنابراین، فارغ از سطح مهارتی که به عنوان آشپز دارید، همیشه چیزهای جدیدی در کلاس آشپزی یاد خواهید گرفت.