شما هم می‌توانید یکی از شرکت کنندگان این دوره باشید و از طریق لینک خرید برای ثبت اطلاعات و ثبت نام اقدام فرمایید .  

گالری

در حال حاضر عکسی موجود نمی باشد.

  1. دو مدرک AFS آمریکا مورد تایید ANSI و CE اروپا و مدرک Audisi مورد تایید سازمان جهانی استاندارد  هزار دلار با ایجاد اکانت اختصاصی در سایت آمریکایی
  2. آموزش تمامی مبانی و دروس تحت نظارت کمپانی AFS آمریکا

مقدمه

دوره مدیریت غذا و رستوران یکی از دوره های بسیار پر طرفدار در آکادمی بین المللی سرآشپزان می باشد ، این دوره که شامل تمامی مبانی مدیریتی اعم از نحوه سفارشات و مدیریت منابع و مواد غذایی ، منابع انسانی و پرسنل ، اصول بهداشت فردی ، بهداشت رستوران و آشپزخانه ، شناخت بیماری ها و آسیبهای ناشی از غذا و نحوه پیشگیری و برخورد با آنها ، چک لیستهای مدیریتی و وظایف پرسنلی و بسیاری از مبانی دیگر راهکارهای مدیریتی میباشد که تمامی استانداردها و دروس مورد تایید NCCO آمریکا می‌باشد .

 

طبیعتاً هر مدیری که در مجموعه های غذا و نوشیدنی همچون هتل ، رستوران و کترینگ مشغول بکار می‌باشد باید استانداردهای مدیریتی را بداند و به این اصول واقف باشد و در کنار این اطلاعات و آموخته ها داشتن یک گواهینامه بین المللی نیز به این امر بسیار کمک میکند و لازم است هر مدیری خود را با استانداردهای جهانی مطابق سازد که آکادمی بین المللی سرآشپزان این امر را در دوره مدیریت غذای خود میسر کرده است . دروس در این بخش شامل ده سرفصل اصلی می‌باشد که پس از هر درس هنرجویان با حمایت استاد راهنما ، آزمون درس مربوطه را طی خواهند کرد . در این مرحله هنرجویان پس از طی نمودن تمامی دروس و آزمون ها ظرف مدت هفت روز برای آزمون نهایی آماده خواهند شد ، این دروس هم بصورت جزوه و هم بصورت ویدئویی با ویدئو پروژکتور در کلاس به هنرجویان آموزش داده خواهد شد و این آموزشها در اختیار آنها نیز قرار خواهد گرفت.

دوره مدیریت رستوران مدرس مهدی حصاری منش

هنرجویانی که مایل به دادن آزمون آنلاین با نظارت مراقب آمریکایی باشند از طریق آکادمی بین المللی سرآشپزان ثبت نام می شوند و پس از تعیین وقت و ثبت نام آزمون و ارائه آن موفق به دریافت دو گواهینامه معتبر بین المللی خواهند شد ، گواهینامه اول گواهینامه آمریکایی خواهد بود که یک اعتبار جهانی خواهد داشت و مورد تایید ANSI و CE اروپا و FDA آمریکا می‌باشد و جهت جذب در مجموعه های معتبر داخلی همچون هتل ها ، رستورانها و برای مهاجرت نیز از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است . گواهینامه دوم هم گواهینامه مورد تأیید سازمان جهانی استاندارد IAF می‌باشد که بسیار معتبر بوده و این گواهینامه نیز از سطح بسیار بالایی برای مهاجرت برخوردار است . نیز هنرجویانی که مایل به شرکت در آزمون آمریکایی نباشند برایشان آزمون حضوری در آکادمی برگزار خواهد شد و گواهینامه مورد تأیید سازمان جهانی استاندارد IAF که در مورد آن صحبت شد برایشان صادر میگردد. از دیدگاه بزرگترین متخصصان در دنیا داشتن این گواهینامه یکی از الزامات کاری برای هر مدیر و مالک رستوران می باشد که باعث موفقیت آن کسب و کار میگردد.

شما هم می‌توانید یکی از شرکت کنندگان این دوره باشید و از طریق لینک خرید برای ثبت اطلاعات و ثبت نام اقدام فرمایید .  

ویدئوهای نظر هنرجویان

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,900,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزش مدیریت رستوران و کاست کنترل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *