دانشگاه های برتر آشپزی
بلاگ

۷ دانشگاه برتر آشپزی دنیا

آموزش آشپزی، در واقع یک فرآینده یادگیری مهارت است. آموزش آشپزی و درست کردن غذاهای متنوع فقط ترکیب کردن مواد غذایی نیست، بلکه آموزش هنر و مهارت های گوناگون با بیان تمام نکات ظریف است. بسیاری از مرض ها بدلیل عدم رعایت اصول آشپزی و ترکیب خوراک های غیر اصولی است، تغذیه نقش مهمی در سلامت انسان ها دارد. سرآشپز باید توجه داشته باشد که یک غذای خوب باید تمام نیاز های جسمی و روحی فرد را تامین کند. پس آشپزی هنر برقراری تعادل و تناسب بین مواد غذایی است.

۷ دانشگاه برتر آمورش آشپزی در دنیا


پیدا کردن بهترین آموزشگاه آشپزی می تواند به شما کمک کند تا به سطح حرفه ای مورد نظر خود بسیار آسان برسید، در حالی که بسیاری از سرآشپزها با شرکت کردن در بهترین آموزشگاه های آشپزی، موفق به کسب  شهرت، مهارت شده اند، مدارس آشپزی مناسب و حرفه‌ای می توانند به شما در یادگیری مهارت ها، دانش،اصول هنری و تکنیک های مورد نیاز در این زمینه کمک کنند. در این مقاله، ما ۷ دانشگاه آشپزی برتر در جهان را ذکر کرده ایم.

آموزش سوسیس و کالباس - 7 دانشگاه برتر آشپزی دنیا

۱- دانشکده هنرهای زیبایی Auguste Escoffier

دانشکده هنر Auguste Escoffier پس ازمشهور شدن Auguste Escoffier به این اسم نامیده می شود که غذاهای مدرن فرانسوی و Cordon Bleu را تغییر داد. این مدرسه مهارت ها و تکنیک های اوگوست اسکوفیر را تدریس می کند.

escoffier - 7 دانشگاه برتر آشپزی دنیا

 

۲- Castello di Vicarello

این یک هتل و قلعه در توسکانی است  که دوره های تخصصی حرفه ای ارائه می دهد و به مهمان خود اقامت به همراه آموزش آشپزی با درس های حرفه ای پخت و پز، یادگیری هنر پاستا، ساخت نان و شیرینی سازی و….  شما می توانید در آشپزخانه توسکا انتظار آموزش و یادگیری هر نوع غذایی را داشته باشید.

بنابراین، اگر شما علاوه اقامت در یک هتل برای استراحت به دنبال گسترش مهارت های خود به عنوان آشپز حرفه‌‌ای هستید، این بهترین مکان برای یادگیری و آموزش آشپزی است.

آغاز ثبت نام دوره ی آموزش آشپزی ایرانی وسنتی – تقویم مرداد ماه

۳- موسسه آشپزی آمریکا در گریستون

موسسه آشپزی آمریکا برنامه های کاربردی دانشجویان را ارائه می دهد، اما بر کارآموزی و کارآموزی نیز تاکید می کند. این بدین معناست که شما در حین یادگیری در این آموزشگاه آشپزی، همزمان نیز به پخت و پز عملی مواد غذایی نیز می پردازید تا هم به صورت کتبی و هم به صورت شفاهی اصول و فنون آشپزی را یاد بگیرید.

۴- دانشگاه تغذیه Hattori

کالج Hattori در ژاپن توسط Yukio Hattori، سرآشپز معروف به مرد آهن ساخته شده است. دانش آموزان در کالج از این فرصت برای ایجاد شاهکارهای منحصر به فرد استفاده می کنند که می توانند به مهمانان و بازدیدکنندگان از این آموزشگاه آشپزی نمایش دهند.

 

hattori - 7 دانشگاه برتر آشپزی دنیا

 

این دانشگاه تحصیلات رژیمی را فراهم می کند و یکی از مدارس مشهور آشپزی در آسیا است.دانشگاه تغذیه هاتوری که در سال ۱۹۳۹ به عنوان مدرسه تغذیه توکیو تاسیس شد و بعد ها به دانشگاه تبدیل شده است به عنوان یک ترکیب از دنیای آشپزی سنتی و مدرن عمل می کند.

۵- دانشکده هنرهای معاصر کالج کندال (Kendall College)

این دانشکده دارای رتبه اول در رتبه بندی مدارس پخت و پز از ۱۰ موسسه آشپزی در جهان است. دانش آموزانی که از کالج کندال فارغ التحصیل می شوند، اغلب از موفقیت عالی و کارآمدی در موسسات آشپزی و رستوران های مطرح برخوردار هستند.

کالج کندال در ایالات متحده آمریکا و در سراسر جهان بسیاری از افتخارات و جوایز دریافت کرده است. این دانشکده دارای شهرت و معروفیت بالایی است که دارای کیفیت و اعتبار بالا است و هدف آن نوآوری های منظم برای صنعت غذا و آشامیدنی است.

۶- Le Cordon Bleu در پاریس فرانسه

Le Cordon Bleu  یکی از موسسه های برجسته ای است که آموزش های آشپزی را در بر می گیرد. اگر شما به غذا و پخت و پز فرانسوی علاقه مند هستید، Le Cordon Bleu می تواند مکان ایده آل برای یادگیری شما باشد.

بعضی از سرآشپزهای محبوب که در Le Cordon Bleu تحصیل کرده اند شامل جولیا کودک، ناتالی دوپری و … هستند. این آموزشگاه آشپزی در حال حاضر دارای ۲۳ موسسه در ۵ قاره است.

۷- مدرسه صنایع غذایی Artisan

مدرسه صنایع غذایی Artisan واقع در انگلستان برای دوره های نان سازی، ساخت پنیر، دمیدن و مهارت های حرفه ای شناخته شده است.این آموزشگاه آشپزی در جنگل شرودو ناتینگهام واقع شده است و یکی از بهترین مدارس برای یادگیری مهارت های پخت و پز است.

بنابراین، اگر شما یک سرآشپز هستید که مایل به تحصیلات تخصصی در زمینه های پخت و پز خاصی هستید یا می خواهید مهارت های خود را افزایش دهید، این کالج برای شما مناسب است.

و در آخر بنابراین، اگر شما احساس می کنید که در سال های آینده می توانید تبدیل به یکی از مشهورترین سرآشپزها در دنیا شوید، شرکت در یکی از این نهادهای بزرگ آموزشگاه آشپزی، شروع خوبی خواهد بود.صنعت آشپزی و پخت و پز مبتنی بر استعداد و تجربه است با این حال، یک آموزش عالی و یادگیری به شما کمک خواهد کرد که بتوانید با آشپزهای بااستعداد و با تجربه توان رقابت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank