آغاز ثبت نام ورکشاپ 1 روزه صبحانه و برانچ - تقویم اردیبهشت ماه

کلاس های حضوری

آغاز ثبت نام ورکشاپ ۱ روزه صبحانه و برانچ – تقویم اردیبهشت ماه

آغاز ثبت نام کلاس حضوری آموزش صبحانه و برانچ  ایرانی و ملل در تاریخ ۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در آموزشگاه آشپزی سرآشپزان برگزار می گردد. علاقمندان جهت ثبت نام و مشاوره می توانند با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند.

 

WhatsApp Image 2022 04 25 at 12.28.17 AM - آغاز ثبت نام ورکشاپ 1 روزه صبحانه و برانچ - تقویم اردیبهشت ماه

کلاس آموزشی صبحانه و برانچ

دنیای صبحانه ها به قدری متنوع و جذاب است که می‌تواند یک کلاس آشپزی (دوره آموزشی) جامع و تخصصی را به خود اختصاص دهد زیرا که صبحانه به عنوان مهمترین وعده غذایی شناخته شده و یکی از نیازهای روز جامعه می‌باشد و با توجه به تمایل افراد برای صرف صبحانه بیرون از منزل در رستورانها، کافه ها و هتل ها لازم است هر رستوران یا مجموعه ای با گنجاندن منو صبحانه برای درآمدزایی بیشتر و جذب مشتری بیشتر اقدام در این راستا نماید.

هر آشپز یا سرآشپزی با یادگیری بخش صبحانه ها می تواند باعث پیشرفت شغلی بیشتری برای خود شود. خلاقیت های فردی، طراحی منو صبحانه و برانچ، شناخت مواد متنوع غذایی اعم از انواع نان ها و پنیر و سبزیجات انواع غلات آب میوه ها و میوه های تازه، احتساب میزان کالری مواد غذایی ها می تواند از نکات بسیار مثبت در این دوره باشد.

 

 

معمولاً واژه آشپز یا سرآشپز برای افرادی به کار برده می شود 

که علاوه بر علم آشپزی و پخت و پز، توانمندی هایی دیگری هم داشته باشند.

 

روش شناخت مواد اولیه با کیفیت، شناخت تجهیزات کاربردی و حرفه ای و روش های به کارگیری آنها و خیلی از موارد دیگر که به اینها اصول شناختی گفته می شود و بسیار مهم هستند، ولی عمدتاً یکی از مهارت های اساسی آشپزی در بخش صبحانه ها و شناخت صبحانه های ملل مختلف می‌باشد که هر آشپز یا سرآشپزی باید به آن تسلط کامل داشته باشد تا بتواند پیشرفت شغلی خود را تضمین نماید.

WhatsApp Image 2022 04 25 at 12.28.17 AM 2 - آغاز ثبت نام ورکشاپ 1 روزه صبحانه و برانچ - تقویم اردیبهشت ماه

با توجه به این نیاز حرفه ای در دنیای آشپزی، آکادمی سرآشپزان با اقدام به برگزاری دوره حرفه ای صبحانه ها و برانچ به صورت مستمر سعی بر این دارد تا سطح علمی هنرجویان را در این حوزه ارتقاء دهد و با برگزاری دوره های یک روزه مهمترین صبحانه های شناخته شده ملل را به همراه دورچین ها، زیباترین گارینش ها و طعم سازی مواد اولیه غذایی تدارک دیده که شامل موارد زیر می‌باشد.

آیتم های آموزشی دوره صبحانه و برانچ آکادمی سرآشپزان

-پن کیک نوتلا با موز و مغزها
-بشقاب صبحانه انگلیسی
-رپ میگو با سس سبز ریحان
-سوفله ۴ پنیر
-بشقاب سمون و آووکادو بهمراه سس هالندایز
-سیمیت پلِیت
-اسپشیال فرنچ تست
-اسکرَمبلد اِگ بهمراه چوریتزو و بیکن بوقلمون
-وِگان برِک فست
-املت اسپانیایی (فری تاتا)
-کاسادیا مرغ و اسفناج بهمراه سس سالسا مکزیکی
-املت پنیر و سبزیجات

%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3 %D8%A8%D8%A7 %DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87 %D8%B3%D8%B1%D8%A2%D8%B4%D9%BE%D8%B2%D8%A7%D9%86 %D8%A2%D8%B3%DB%8C%D8%A7 - آغاز ثبت نام ورکشاپ 1 روزه صبحانه و برانچ - تقویم اردیبهشت ماه

شماره های تماس جهت مشاوره رایگان و ثبت نام در ورکشاپ صبحانه و برانچ:
۰۲۱۴۴۸۲۱۳۸۲
۰۲۱۴۴۳۳۸۷۴۹
۰۹۱۲۴۰۵۴۲۸۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank