آکادمی سرآشپزان آسیا - BAC

کباب کاردی

حراج!

تومان180,000 تومان130,000

هنرجویان با خرید هر یک از آموزش‌های آنلاین با روش‌های شناختی گوشت‌ها، برش زدن، مرینیت یا طعم دار کردن، روش تخته کاری و قبضه کاری و همینطور با روش‌های پخت و آماده سازی همان کباب از صفر تا صد بصورت کامل آشنا شده و آموزش خواهند دید.

توضیحات

وقتی نام آذربایجان و کباب های لذیذ و خوش طعم آن به میان می آید هوش از سر انسان می رود، واقعاً طعم گوشت آذربایجان را در هیچ کجای دیگر نمی توانید تجربه کنید. شهر بناب نیز که یکی از شهرهای تاریخی آذربایجان شرقی نزدیک به تبریز می باشد که کبابی منحصر به فرد و به نام بناب نیز از آن این منطقه می باشد.

خیلی از سرآشپزها و آشپزها کباب کاردی بناب را به شکل های مختلفی درست می کنند که معمولا به دو شکل سیخ گیری سنتی و کاردی آماده میگردد ولی نوع گوشت آن هیچ تفاوتی با هم ندارد و فقط روش سیخ گیری آن متفاوت است.

کباب کاردی بناب سنتی معمولا در گذشته به همان صورت پنجه زدن روی کباب و نقش انداختن روی آن آماده می شد که در اصطلاح به آن (روش نقش انداختن لا انگشتی و یا قیچی زدن  گفته میشد، اما در سالهای اخیر بصورت نقش انداختن با چاقو روی آن نیز به روشی دیگر تبدیل شده که نام آن کاردی می‌باشد.

کباب اصیل بناب با ساطوری کردن گوشت و پیاز و با ورز دادن آنها روی تخته های مخصوص آماده میگردد و سیخ آن نیز پهن و مخصوص خود می باشد و البته که نوع سیخ گیری آن نیز تخصصی بوده و با روش خاصی سیخ گیری و آماده می شود.

آماده سازی و پخت این کباب که دارای بافتی لطیف و فوق العاده خوش طعم می‌باشد، ماحصل مهارت و دانش یک تخته کار حرفه ای و یا یک سرآشپز می‌باشد که البته شامل فرآیند پیچیده ای هم نمی‌شود و فقط نیاز به تمرین دارد، شما می توانید روش حرفه ای درست کردن این کباب را همگام با استاد مهدی حصاری منش در این ویدئو آموزشی فرا بگیرید.

این کباب هم از کباب های پایه می باشد، حال اینکه علاقه مندان به کباب کاردی بناب و رمز و راز های آن می توانند تمامی مراحل آماده سازی از صفر تا صد این کباب را به همراه روش سیخ گیری، پخت و گارنیش ( تزیین ) آن ، در این ویدیو آموزشی آنلاین یاد بگیرند.

هدف آموزشگاه سرآشپزان آسیا ارتقا کیفیت آموزشهای آشپزی در میباشد .

blank