آکادمی سرآشپزان آسیا - BAC

کباب لاری

حراج!

180,000 تومان 130,000 تومان

هنرجویان با خرید هر یک از آموزش‌های آنلاین با روش‌های شناختی گوشت‌ها، برش زدن، مرینیت یا طعم دار کردن، روش تخته کاری و قبضه کاری و همینطور با روش‌های پخت و آماده سازی همان کباب از صفر تا صد بصورت کامل آشنا شده و آموزش خواهند دید.

توضیحات

کباب لاری یکی از کباب های شهر لارستان واقع در استان فارس و شیراز می باشد، این کباب که جزو کباب های سنتی ایران محسوب می شود به جوجه کباب ماستی نیز شهرت دارد، ماست و ادویه های مخصوص در این کباب باعث نرم شدن و آبدار شدن و طعم بی نظیر و عطر آن شده‌اند.

در فرهنگ اصیل ایرانیان ماست همیشه چه در نان و چه در غذاها و بخصوص کباب‌ها بعنوان یک ماده نرم کننده و تخمیری استفاده می شده است و این نشان از فرهنگ غنی غذایی ایرانیان و درایتی ست که در پس غذاهای ایرانی نهفته است.

اصولاً آموزش هر غذایی و خصوصا نحوه آموزش کباب‌ها و  در اصطلاح تخته کاری و کباب زنی برای هر آشپز و سرآشپزی یک مهارت محسوب میشود، و بسیار مهم است که این مهارت را در یک آموزشگاه آشپزی معتبر و از یک سرآشپز با تجربه بیاموزید، تا با تجربه و علم خود بتواند نکات و ریزه کاری های آنرا در اختیار شما بگذارد.

آموزشگاه آشپزی سرآشپزان آسیا با ضبط پکیج کامل آموزشی و ویدئویی این کباب و کلیه کبابهای ایرانی و بین المللی که بیش از ٢۵ نوع کباب می‌باشند، قصد دارد تا آموزش اصولی و روش آماده سازی و فرآیند کلی کباب لاری و سایر کباب‌ها را با تمام نکات و ریزه کاری ها در اختیار هنرجویان عزیز در جای جای ایران بگذارد تا حتی کسانی که توانایی حضور در دوره های حضوری این آموزشگاه را ندارند نیز بتوانند همه این کبابهای را بصورت اصولی یاد بگیرند.

شما در این ویدئو همراه با استاد مهدی حصاری منش می‌توانید ابتدا روش برش زدن قطعات مرغ، مرینیت و طعم دار کردن آن و همینطور روش سیخ گیری و پخت آن را به صورت اصولی و حرفه‌ای گام به گام  بیاموزید.