آکادمی سرآشپزان آسیا - BAC

کباب بناب

حراج!

تومان180,000 تومان130,000

هنرجویان با خرید هر یک از آموزش‌های آنلاین با روش‌های شناختی گوشت‌ها، برش زدن، مرینیت یا طعم دار کردن، روش تخته کاری و قبضه کاری و همینطور با روش‌های پخت و آماده سازی همان کباب از صفر تا صد بصورت کامل آشنا شده و آموزش خواهند دید.

توضیحات

وقتی نام آذربایجان و کباب های لذیذ و خوش طعم آن به میان می آید هوش از سر انسان می رود، واقعاً طعم گوشت آذربایجان را در هیچ کجای دیگر نمی توانید تجربه کنید.شهر بناب نیز که یکی از شهرهای تاریخی آذربایجان شرقی می باشد کبابی منحصر به فرد و به نام بناب نیز از آن این منطقه می باشد.

خیلی از سرآشپزها و آشپزها کباب بناب را به شکل های مختلفی درست می کنند که معمولا به دو شکل سیخ گیری می گردد، کباب اصیل بناب با ساطوری کردن گوشت و پیاز و با ورز دادن آنها روی تخته های مخصوص آماده می گردد و سیخ آن نیز پهن و مخصوص خود می باشد و البته که نوع سیخ گیری آن نیز تخصصی بوده و با روش خاصی سیخ گیری و آماده می شود.

آماده سازی و پخت این کباب که دارای بافتی لطیف و فوق العاده خوش طعم می‌باشد، ماحصل مهارت و دانش یک تخته کار حرفه ای و یا یک سرآشپز می‌باشد که البته شامل فرآیند پیچیده ای هم نیست و فقط نیاز به تمرین دارد.

شما می توانید روش حرفه ای درست کردن این کباب را همگام با استاد مهدی حصاری منش در این ویدئو آموزشی فرا بگیرید.
این کباب هم از کباب های پایه می باشد و کباب های کاردی زیر گروه آن محسوب می شود، حال اینکه علاقه مندان به کباب بناب و رمز و راز های آن می توانند تمامی مراحل آماده سازی از صفر تا صد این کباب را به همراه روش سیخ گیری، پخت و گارنیش ( تزیین ) آن ، در این ویدیو آموزشی آنلاین یاد بگیرند.

هدف آکادمی سرآشپزان آسیا ارتقا کیفیت آموزشهای آشپزی می باشد.

در ضمن برای مشاهده و اطلاع از دوره های حضوری و آنلاین آمادمی کافیست بروی آموزشگاه آشپزی کلیک کنید.

blank