آکادمی سرآشپزان آسیا - BAC

کباب برگ

حراج!

180,000 تومان 130,000 تومان

هنرجویان با خرید هر یک از آموزش‌های آنلاین با روش‌های شناختی گوشت‌ها، برش زدن، مرینیت یا طعم دار کردن، روش تخته کاری و قبضه کاری و همینطور با روش‌های پخت و آماده سازی همان کباب از صفر تا صد بصورت کامل آشنا شده و آموزش خواهند دید.

توضیحات

اگر بخواهیم کبابهای ایرانی را از لحاظ محبوبیت طعم و مزه نظرسنجی کنیم، کباب برگ قطعاً از جایگاه بالایی برخوردار است و یکی از پرطرفدارترین کبابهای ایرانی است و البته که خیلی ها دوست دارند دستورالعمل این کباب را به صورت حرفه‌ای و رستورانی یاد بگیرند.

آماده سازی کباب برگ که یکی از کبابهای پایه نیز محسوب می‌شود از بالاترین مهارتهای یک سرآشپز و یک کباب زن حرفه ای می‌باشد که قطعا نیاز به تمرین و توجه خاصی دارد.

کباب پایه کبابهای گفته می‌شود که بسیاری از کباب ها با دستورالعمل رسیپی آنها و با شکل های دیگر آماده می گردند کباب های پایه عبارتند از کباب کوبیده، کباب لقمه، کباب بناب، کباب کاردی، کباب برگ، جوجه کباب بدون استخوان و جوجه کباب با استخوان.

مثلاً از کباب های زیر گروه برگ می توان به کباب هایی همچون بختیاری، قفقازی و ایشلی کباب اشاره کرد، زیرا روش آماده سازی کباب برگ به روش تخته کاری و قبضه کاری می باشد و این کبابها نیز با همین روش آماده می گردند در این ویدیو جذاب و دیدنی شما می آموزید که چگونه گوشت مخصوص کباب خود را انتخاب کنید و آنرا شستشو و باکتری زدایی نمایید و از ابتدا چگونه آنرا مرینیت و یا طعم دار کنید که یک کباب آبدار از آن داشته باشید.

سپس با روشهای برش زدن گوشت، قبضه کاری، تخته کاری، سیخ گیری و همینطور روش پخت و تزئین (گارنیش) این کباب نیز به صورت حرفه‌ای و رستورانی مانند یک سرآشپز آشنا خواهید شد.
تمامی نکات و در اصطلاح ریزه کاری های این کباب توسط استاد مهدی حصاری منش گام به گام از صفر تا صد به شما در این ویدئو آموزش داده خواهد شد.
به شما هنرجویان و علاقمندان عزیزی که دوستدار دوره کبابهای ایرانی و ملل هستید پیشنهاد می کنیم از پکیج کبابهای پایه نیز دیدن کنید تا اطلاعات بیشتری از مزیت‌های دوره های بالاتر داشته باشید.

از مزیت‌های پکیج آموزشی آنلاین کبابهای پایه آکادمی سرآشپزان آسیا، هدیه آموزشی بی خس کاری یا در اصطلاح بدون استخوان کردن راسته گوسفندی، بی خس کردن مرغ جهت کباب‌ها، و همینطور بی خس کردن ماهی، که از اصول اولیه آماده سازی کباب‌ها می‌باشند.

جهت آشنایی با دوره ای حضوری و یا آنلاین (غیر حضوری) آکادمی سرآشپزان آسیا روی آموزشگاه آشپزی کلیک کنید.