آکادمی سرآشپزان آسیا - BAC

جوجه کباب با استخوان

حراج!

180,000 تومان 130,000 تومان

هنرجویان با خرید هر یک از آموزش‌های آنلاین با روش‌های شناختی گوشت‌ها، برش زدن، مرینیت یا طعم دار کردن، روش تخته کاری و قبضه کاری و همینطور با روش‌های پخت و آماده سازی همان کباب از صفر تا صد بصورت کامل آشنا شده و آموزش خواهند دید.

توضیحات

وقتی نام جوجه کباب اصیل ایرانی به میان می آید هم برای کسانی که در منزل علاقمند به درست کردن جوجه کباب هستند تداعی کننده طبیعت و یک کباب زغالی لذیذ و آبدار است، و هم برای کسانی که در رستوران بعنوان سرآشپز و یا آشپز مشغول بکار هستند، جوجه کباب یکی از کباب های پایه و پر طرفدارترین کبابها در بین ایرانیان در رستورانها نیز محسوب می گردد.

بسیاری از علاقه مندان به این کباب، آن را به سبک خانگی و لقمه ای کوچک آماده سازی می‌کنند اما در مرحله پایانی با کوچک شدن و خشک شدن جوجه ها روی زغال، لذت کافی را از آن نمی برند.
جوجه کباب چه به صورت لقمه‌ای و چه به صورت قبضه ای و رستورانی، باید ابتدا طعمی خوب، آبدار و نرم و رنگ زعفرانی داشته باشد.

در این دوره آموزشی آنلاین آشپزی، استاد مهدی حصاری منش  با آموزش فرمول ۰ تا ۱۰۰ جوجه کباب بااستحوان به زبانی ساده  سعی بر این دارد تا لذت آن را برای شما هنرجویانی که مایل هستید آن را در طبیعت یا خانه خود درست کنید به ارمغان آورد.

این ویدیو و اصول گفته شده در آن به گونه ای تهیه شده است که برای افرادی که در رستوران مشغول به کار هستند و مایلند این روش را به صورت اصولی، مانند یک سرآشپز حرفه ای بیاموزید نیز بسیار توصیه می شود.

سس مخصوص این کباب توسط سرآشپز مهدی حصاری منش نیز لذت آن را برای رستوران و سفره شما دو صد چندان خواهد کرد. در این ویدیو آموزش تهیه جوجه کباب با استخوان داده می شود.

با کلیک بر روی جوجه کباب بدون استخوان می توانید به آموزش آن دسترسی داشته باشید.

جهت اطلاع از  دیگر دوره های آنلاین و حضوری توسط سرآشپز مهدی حصاری منش به آموزشگاه آشپزی سرآشپزان آسیا مراجعه کنید.