وبلاگ گروه سرآشپزان آسیا

آموزش آشپزی | راه اندازی فود کورت | راه اندازی فست فود | راه اندازی کافی شاپ
خانهصفر تا صد راه اندازی رستورانگالری تصاویر گروه سرآشپزان آسیا | گروه سرآشپزان آسیا
chef-mehdi-hesari

مژده مژده :: با تلاش شبانه روزی گروه سرآشپزان آسیا در جهت آموزش آشپزی این برند موفق به تاسیس آموزشگاه آشپزی در سطح بالا شد. در این آموزشگاه دوره های متنوع آشپزی برگزار می شود برای اطلاعات بیشتر به صفحه آموزشگاه آشپزی گروه سرآشپزان آسیا مراجعه فرمایید.

راه اندازی رستوران و فست فود توسط گروه سرآشپزان آسیا به مدیریت سرآشپز مهدی حصاری منش از صفر تا صد راه اندازی شده است که از دیگر پروژه های اجرایی این هلدینگ می باشد.

شما عزیزان نیز جهت راه اندازی رستوران ، راه اندازی فود کورت، راه اندازی کافی شاپ و آموزش آشپزی می‌توانید جهت دریافت مشاوره و توضیحات تکمیلی با شماره تماس های 02144821382 – 09127152702 تماس حاصل فرمایید.

گالری تصاویر راه اندازی رستوران  و راه اندازی فست فود توسط سر آشپز مهدی حصار منش



ما با برنامه ریزی بر روی کار گروهی متمرکز (کارکردن  یک مجموعه در راستای یک هدف)، به دستاوردهای بسیار با ارزشی رسیدیم که حاصل آن راه اندازی فست فود ها، راه اندازی کافی شاپ ها و راه اندازی رستوران است که با برنامه ریزی اصولی گروه سرآشپزان آسیا کار خود را به بهترین نحوپیش می برند و سعی می کنیم تا اثبات کنیم کیفیت فقط منحصر به کشورهای توسعه یافته نیست و ما هم می توانیم با پشتکار و کار گروهی به بالاترین میزان کیفیت و سود دهی برسیم.

مطالب مرتبط

نظری بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند