وبلاگ گروه سرآشپزان آسیا

آموزش آشپزی | راه اندازی فود کورت | راه اندازی فست فود | راه اندازی کافی شاپ
خانهآموزشراه اندازی کسب و کار سود آور

باسلام خدمت شما دوست عزیزی که بدنبال راه اندازی کسب و کار سود آور و دور از مخاطره هستید.

امروزه در دنیا شاهد تغییرات بسیار زیادی در تمامی مشاغل و صنایع هستیم و با علمی شدن این مشاغل شاهد تحولات عظیمی نیز در روشهای پول زایی و سرمایه گذاری سود آور می باشیم. جهت اطلاع شما بزرگواران باید به استحضار برسانیم که بیشتر مشاغل در دنیا با تغییرات در فصول دچار رکود و رونق می شوند و افراد بسیار معدودی با برنامه ریزی اصولی این رکودها را به نحو احسنت پشت سر می گذارند و حتی از آن به عنوان یک فرصت شغلی استفاده میکنند، برای مثال با سرد شدن هوا صنعت ساختمان دچار رکود میشود و کسانی که در این صنعت دارای درایت اقتصادی و توان مالی خوبی هستند دراین فصول زمین و مصالح را با قیمت مناسبی خریداری میکنند و با بهبود وضعیت آب و هوا شروع به ساخت و ساز میکنند و یا با سرمایه گذاری در یک کسب و کار سودآور توان مالی خود را افزایش می دهند. حتی بسیاری از نوابغ اقتصادی با سرمایه گذاری اصولی در چند بخش و حتی با مجموعه سازی رشد اقتصادی روز افزون خود را تضمین و چند برابر می کنند. ادامه مطلب…

رستوران بروشکا بلاروس
رستوران بروشکا بلاروس

با بررسی های بعمل آمده صنعت غذا و نوشیدنی که زیر گروه های بسیاری دارد، پس از صنعت نفت دومین صنعت سود آور در دنیا محسوب می گردد. ازسود آور ترین صنایع مرتبط و زیر گروه این صنعت میتوان به صنایع هتلداری، رستوران داری و کافی شاپ داری اشاره کرد که با سود میانگین ۷۰ تا ۷۵ درصد که گهگاه با برنامه ریزی اصولی میتواند به بیش از ۱۰۰ هم برسد ازسودآورترین صنایع به شمار می روند. حال ممکن است این سئوال برای شما پیش بیاید که چگونه میتوان بالغ بر صد در صد سود کرد؟

برای مثال در صنعت کافی شاپ داری برای هر فنجان قهوه اسپرسو تنها ۷ تا ۹ گرم قهوه مصرف می گردد که اگر قیمت با کیفیت ترین قهوه را که در حدود ۱۵۰-۱۷۰ هزار تومان می باشد حساب کنیم، هر فنجان آن در گرانترین حالت کمتر از ۲۰۰۰ تومان کاست کنترل (هزینه) دارد و اگر هزینه های سربار یا همان سایر هزینه ها را هم به همین میزان حساب کنیم هر فنجان آن حدود ۴۰۰۰ تومان هزینه مواد اولیه دارد که در ارزانترین حالت هر فنجان اسپرسو ۱۵۰۰۰ تومان بفروش میرسد، یا هر پرس پاستا در رستورانهای ایتالیائی درگرانترین حالت باهزینه های سربار کمتر از ۱۴۰۰۰ تومان هزینه خواهد داشت که گاها به مبلغ بیش از ۳۵۰۰۰ تومان بفروش میرسد و …

حال قضاوت با شما عزیزان.

کسب و کار سود آور

ایران یکی ازبزرگترین کشورها با غنی ترین مراکز گردشگری مستعد سرمایه گذاری بخصوص در صنعت هتلداری و رستوران داری و یا کافی شاپ داری می باشد که با برنامه ریزی اصولی میتواند هم سود آوری بسیار عالی داشته باشد و هم گامی در جهت فرهنگ سازی در این مرز و بوم برداشته شود.

گروه سرآشپزان آسیا با مدیریت سرآشپز مهدی حصاری منش به همراه کادری مجرب با بیست سال سابقه فعالیت درخشان در صنعت غذا و نوشیدنی و هتلداری میتواند بعنوان یک مشاور و همراه با شما از ابتدائی ترین گام ها، شما را در مسیر صحیح سوق داده تا بتوانید به یک مجموعه موفق با بالاترین میزان سود دهی و سطح کیفیت برسید.    

مطالب مرتبط

نظری بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند