راه اندازی رستوران

مشاوره و راه اندازی کافی شاپ

مشاوره و راه اندازی کافی شاپ خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید تا ریسک سرمایه گذاری خود را به پایین ترین حد ممکن برسانید. هلدينك گروه سرآشپزان آسيا    02144821382   –    09127152702

مشاوره و راه اندازی کافی شاپ

برای راه اندازی کافی شاپ یا کافه رستوران موفق و سود آور عواملی مورد نیاز است که با در نظر گرفتن این عوامل و رعایت کردن آنها موفقیت آن واحد صنفی دو صد چندان بیشتر خواهد شد.

مشاوره و راه اندازی کافی شاپ

1. برنامه ریزی : اعم از گزینش افراد، سفارش ها، طراحی لوگو و تبلیغات در زمان مناسب

2. طراحی و دکوراسیون داخلی زیبا و متناسب با نوع سرویس دهی

3. طراحی منو متنوع و متشکل از آیتم های بروز و جذاب      

4. آموزش منو و مشاوره راه اندازی کافی شاپ در زمان مناسب با پرسنل کار آزموده                                  

5. تجهیز و چیدمان وسایل با کیفیت متناسب با منو (در این مرحله استعلام قیمت و خرید مناسب بسیار مهم است)

6. پشتیبانی و ارزیابی مستمر کیفیت و ارائه سرویس عالی با جذب رضایت قطعی میهمانان

بسیاری از کافی شاپ ها و رستوران ها در ابتدا با شروع به همکاری با پرسنلی که قبلاٌ در کافی شاپ فعالیت داشته اند تصور می کنند که به موفقیت خواهند رسید و تفکر آنها این است که اگر مبلغی برای راه اندازی ندهند، آن مبلغ بر ایشان پس انداز خواهد شد در صورتی که با این تصور اشتباه در قدم اول خود را وابسته به پرسنل خود می کنند و پس از مدتی این پرسنل با توقعات نابجا درخواست هایی میکنند که اگر برآورده نشود آن واحد صنفی را ترک میکنند و این نقطه شکست آن واحد صنفی محسوب می شود. بدلیل اینکه حتی اگر شخص دیگری هم جایگزین نیروی قبلی شود سلیقه خود را اعمال می کند و مهمان دچار دوگانگی شده، با تکرار این موضوع تعداد مهمانان روز به روز کم شده و در انتها منجر به شکست خواهد شد.

از مهمترین عوامل موفقیت در بسیاری از برندهای کافی شاپ در جهان باید به استمرار ارائه یک محصول با کیفیت از بدو افتتاح آن کافی شاپ نام برد. اینگونه کافه ها هستند که با آموزش گام به گام پرسنل خود و تدبیر در کار، در آینده نزدیک تبدیل به یک برند معتبر می شوند و سعی می کنند به تعداد شعبات خود بیفزایند و میزان سود دهی خود را چند برابر کنند .

اگر بخواهیم یک مقایسه خوب داشته باشیم باید یک کافی شاپ نو پا و تازه تاسیس را به یک نهال تشبیه کنیم که نیاز به نور، رطوبت، خاک مساعد و مهم تر ازهمه رسیدگی دارد. رسیدگی از مهمترین عوامل موفقیت یک کافی شاپ است. کافی شاپ مکانی ست که در آن بسیاری از ملاقات های دوستانه و کاری صورت میگیرد به همین دلیل ممکن است مهمان چند ساعت را در آنجا حضور داشته باشد، از همین رو باید مهمانداران انرژی خوبی داشته باشند و از مهمان به بهترین نحو پذیرائی کنند.

با در نظر گرفتن تمام این نکات فنی در کنار ارائه محصول با کیفیت عالی، گروه سرآشپزان آسیا بعنوان یکی از مجربترین تیم های مشاوره و راه اندازی کافی شاپ و رستوران با 20 سال سابقه فعالیت و مدیریت در بهترین هتل ها، رستوران ها و کافی شاپ ها بعنوان یک همراه و مشاور و مجری از ابتدا با شما خواهد بود تا بهترین گامها را برداشته و بیشترین میزان سود دهی را داشته باشید.

جهت مشاوره و راه اندازی کافی شاپ با ما تماس بگیرید:   02144821382   –    09127152702


راه اندازی کافی شاپ - راه اندازی هتل - راه اندازی رستوران - راه اندازی فست فود

راه اندازی کافی شاپ - راه اندازی رستوران - راه اندازی فست فود خود را به ما بسپارید.