راه اندازی رستوران>
		</div>
		<div id=

مشاوره و راه اندازی رستوران ایرانی

کشور ایران مهد تمدن و فرهنگ و یکی از قطب های غذائی جهان با تنوع غذائی بسیار زیاد بدلیل 4 فصل بودن کشورعزیزمان می باشد و درعین حال ممکن است ما از این موضوع  مطلع  نباشیم که بسیاری از کشورهای حومه ایران همچون کشورهای عربی ، روسیه ، تاجیکستان ، غزاقستان ، آذربایجان و… فرهنگ غذائی شان تاثیر پذیرفته از فرهنگ غذائی ماست.

نواحی ایران با تنوع  گونه های گیاهی ، محصولات دریائی، انواع گوشت ها و سبزیجات فراوان و منحصر بفرد که ممکن است در هیچ جای دنیا پیدا نشود دارای غذاهائی با طعم  و عطر عالی  میباشد . از این رو ما میتوانیم  در زمینه  راه اندازی  رستوران ایرانی  و سنتی ایده های بسیار زیادی داشته  باشیم  و با تبدیل این ایده ها به توانائی میتوانیم رستورانهائی با بالاترین سطح  کیفی ، تنوع  و سودآوری دائر کنیم  .

تاکید گروه سرآشپزان آسیا بر تداوم  کیفیت مبتنی بر کار گروهی می باشد و باید این موضوع را مد نظر داشته باشیم که  قسمتهای مختلف یک رستوران مانند دانه های زنجیر می باشند که تداوم آنها تنها با اتصال و استحکام آنها در کنار هم میسراست از این رو ما قسمت اعظم توانمان را روی برنامه ریزی و آموزش حرفه ای قسمت های مختلف متمرکز کرده ایم .

عده ی زیادی از سرمایه  گذاران و رستوران داران بر این  باورند که غذاهای خوب ایرانی فقط  شامل  کبابها و بخش کوچکی از غذاها می باشد و توانشان را روی این بخش متمرکز میکنند و بدلیل مشابه بودن منو بسیاری از رستورانها مردم از رستورانهائی استقبال میکنند که تنوع غذائی شان بیشتر باشد ما هم بر این باوریم که باید منو یک رستوران خوب تنوع و قیمت متعادل داشته باشد تا بتوان سطح بیشتری از میهمانان را جذب کرد و این باعث سود آوری بالاتری می شود.

راه اندازی رستوران

گروه سرآشپزان آسیا میتواند در زمینه  مشاوره ، تجهیز و راه اندازی رستوران ایرانی و سنتی با تجربیات خود و با برنامه ریزی دقیق و اجرای طرح با توانائی بالا پشتیبان سرمایه شما باشد و شما عزیزان و سرمایه گذاران و رستوران داران میتوانید با تکیه برتجارب علمی وعملی 20 ساله گروه سرآشپزان آسیا در جهت ارتقاء سطح سودآوری و کیفیت خود استفاده کرده  و همچون دیگر رستورانهای راه اندازی شده توسط  گروه سرآشپزان آسیا به برندی برتر تبدیل گردید.

راه اندازی رستوران – راه اندازی رستوران سنتی – راه اندازی کافه رستوران

توسط گروه سرآشپزان آسیا

با مدیریت سرآشپز مهدی حصاری منش

تلفن های تماس:     02144821382   –    09127152702


راه اندازی کافی شاپ - راه اندازی هتل - راه اندازی رستوران - راه اندازی فست فود