راه اندازی رستوران>
		</div>
		<div id=

مشاوره و راه اندازی رستوران ایرانی

راه اندازی رستوران ایرانی

کشور ایران مهد تمدن و فرهنگ و یکی از قطب های غذائی جهان با تنوع غذائی بسیار زیاد بدلیل 4 فصل بودن کشور عزیزمان می باشد و درعین حال ممکن است ما از این موضوع  مطلع نباشیم که بسیاری از کشورهای حومه ایران همچون کشورهای عربی، روسیه، تاجیکستان، غزاقستان، آذربایجان و… فرهنگ غذائی شان تاثیر پذیرفته از فرهنگ غذائی ماست.

نواحی ایران با تنوع  گونه های گیاهی، محصولات دریائی، انواع گوشت ها و سبزیجات فراوان و منحصر بفرد که ممکن است در هیچ جای دنیا پیدا نشود دارای غذاهائی با طعم و عطر عالی می باشد. از این رو ما می توانیم در زمینه راه اندازی رستوران ایرانی و سنتی ایده های بسیار زیادی داشته باشیم و با تبدیل این ایده ها به توانائی میتوانیم رستورانهائی با بالاترین سطح کیفی، تنوع  و سودآوری دائر کنیم.

تاکید گروه سرآشپزان آسیا بر تداوم کیفیت مبتنی بر کار گروهی می باشد و باید این موضوع را مد نظر داشته باشیم که  قسمتهای مختلف یک رستوران مانند دانه های زنجیر می باشند که تداوم آنها تنها با اتصال و استحکام آنها در کنار هم میسر است از این رو ما قسمت اعظم توانمان را روی برنامه ریزی و آموزش حرفه ای قسمت های مختلف متمرکز کرده ایم.

عده ی زیادی از سرمایه گذاران و رستوران داران بر این باورند که غذاهای خوب ایرانی فقط شامل کباب ها و بخش کوچکی از غذاها می باشد و توانشان را روی این بخش متمرکز می کنند و بدلیل مشابه بودن منو بسیاری از رستوران ها مردم از رستوران هائی استقبال می کنند که تنوع غذائی شان بیشتر باشد ما هم بر این باوریم که باید منو یک رستوران خوب تنوع و قیمت متعادل داشته باشد تا بتوان سطح بیشتری از میهمانان را جذب کرد و این باعث سود آوری بالاتری می شود.

راه اندازی رستوران

گروه سرآشپزان آسیا میتواند در زمینه مشاوره، تجهیز و راه اندازی رستوران ایرانی و سنتی با تجربیات خود و با برنامه ریزی دقیق و اجرای طرح با توانائی بالا پشتیبان سرمایه شما باشد و شما عزیزان و سرمایه گذاران و رستوران داران میتوانید با تکیه برتجارب علمی و عملی 20 ساله گروه سرآشپزان آسیا در جهت ارتقاء سطح سودآوری و کیفیت خود استفاده کرده و همچون دیگر رستوران های راه اندازی شده توسط  گروه سرآشپزان آسیا به برندی برتر تبدیل گردید.

راه اندازی رستوران – راه اندازی رستوران سنتی – راه اندازی کافه رستوران

توسط هلدينك گروه سرآشپزان آسيا

با مدیریت سرآشپز مهدی حصاری منش

تلفن های تماس:     02144821382   –    09127152702


راه اندازی کافی شاپ - راه اندازی هتل - راه اندازی رستوران - راه اندازی فست فود

راه اندازی رستوران خود را به ما بسپارید.