راه اندازی رستوران

راه اندازی کافی شاپ

راه اندازی کافی شاپ خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید تا ریسک سرمایه گذاری خود را به پایین ترین حد ممکن برسانید.

گروه سرآشپزان آسیا    02144821382   –    09127152702

مشاوره و راه اندازی کافی شاپ

برای راه اندازی کافی شاپ یا کافه رستوران موفق و سود آور عواملی مورد نیاز است که با در نظر گرفتن این عوامل و رعایت کردن آنها موفقیت آن واحد صنفی دو صد چندان بیشتر خواهد شد.

1. برنامه ریزی : اعم از گزینش افراد ، سفارشها ، طراحی لوگو و تبلیغات در زمان مناسب

2. طراحی و دکوراسیون داخلی زیبا و متناسب با نوع سرویس دهی

3. طراحی منو متنوع و متشکل از آیتمهای بروز و جذاب                                            

4. تجهیز و چیدمان وسایل با کیفیت متناسب با منو (در این مرحله استعلام قیمت و خرید مناسب بسیار مهم است)

5. آموزش منو و مشاوره راه اندازی کافی شاپ در زمان مناسب با پرسنل کار آزموده

6. پشتیبانی و ارزیابی مستمر کیفیت و ارائه سرویس عالی با جذب رضایت قطعی میهمانان

راه اندازی کافی شاپ

بسیاری از کافی شاپ ها و رستوران ها در ابتدا با شروع به همکاری با پرسنلی که قبلاٌ در کافی شاپ فعالیت داشته اند تصور می کنند که به موفقیت خواهند رسید و تفکر آنها این است که اگر مبلغی برای راه اندازی ندهند ، آن مبلغ بر ایشان پس انداز خواهد شد در صورتی که با این تصور اشتباه در قدم اول خود را وابسته به پرسنل خود میکنند و پس از مدتی این پرسنل با توقعات نابجا درخواست هایی میکنند که اگر برآورده نشود آن واحد صنفی را ترک میکنند و این نقطه شکست آن واحد صنفی محسوب میشود بدلیل اینکه حتی اگر شخص دیگری هم جایگزین پرسنل قبلی شود سلیقه خود را اعمال می کند و میهمان دچار دوگانگی میشود و با تکرار این موضوع تعداد میهمانان روز به روز کم  شده و در انتها منجر به شکست خواهد شد .

از مهمترین عوامل موفقیت در بسیاری از برندهای کافی شاپ در جهان باید به استمرار ارائه  یک محصول با کیفیت از بدو افتتاح آن کافی شاپ نام برد اینگونه کافه ها هستند که با آموزش گام به گام پرسنل خود و تدبیر در کار، در آینده نزدیک تبدیل به یک برند معتبر میشوند و سعی میکنند به تعداد شعبات خود بیفزایند و میزان سود دهی خود را چند برابر کنند .

اگر بخواهیم یک مقایسه خوب داشته باشیم باید یک کافی شاپ نو پا و تازه تاسیس را به یک نهال تشبیه کنیم که نیاز به نور، رطوبت ، خاک مساعد و مهمتر ازهمه رسیدگی دارد ، بلی رسیدگی از مهمترین عوامل موفقیت یک کافی شاپ است . کافی شاپ مکانی ست که در آن بسیاری از ملاقات های دوستانه و کاری صورت میگیرد به همین دلیل ممکن است میهمان چند ساعت را در آنجا حضور داشته باشد ازهمین رو باید میهمانداران انرژی خوبی داشته باشند و ازمیهمان به بهترین نحو پذیرائی کنند.

با در نظر گرفتن تمام این نکات فنی در کنار ارائه محصول با کیفیت عالی ، گروه سرآشپزان آسیا ( هلدينك گروه سرآشپزان آسيا ) بعنوان یکی از مجربترین تیم های مشاوره راه اندازی کافی شاپ و رستوران با 20 سال سابقه  فعالیت و مدیریت در بهترین هتل ها ، رستوران ها و کافی شاپ ها بعنوان یک همراه و مشاور و مجری از ابتدا با شما خواهد بود تا بهترین گامها را برداشته و بیشترین میزان سود دهی را داشته باشید.

جهت راه اندازی کافی شاپ با ما تماس بگیرید:   02144821382   –    09127152702


راه اندازی کافی شاپ - راه اندازی هتل - راه اندازی رستوران - راه اندازی فست فود

راه اندازی کافی شاپ - راه اندازی رستوران - راه اندازی فست فود خود را به ما بسپارید.