راه اندازی رستوران>
		</div>
		<div id=

راه اندازی رستوران

راه اندازی رستوران توسط گروه سرآشپزان آسیا تاییدی بر موفقیت و سود آوری سرمایه گذاری شما خواهد بود. ما آمادگی داریم هم در بخش راه اندازی رستوران ایرانی و هم راه اندازی رستوران فرنگی از ابتدا در کنار شما باشیم.

02144338749 – 02144821382 – 09127152702

راه اندازی رستوران

راه اندازی رستوران توسط هلدينك گروه سرآشپزان آسيا

کشور ایران مهد تمدن و فرهنگ و یکی از قطب های غذایی جهان با تنوع غذایی بسیار زیاد به دلیل 4 فصل بودن کشور عزیزمان می باشد و درعین حال ممکن است ما از این موضوع مطلع نباشیم که بسیاری از کشورهای حومه ایران همچون کشورهای عربی، روسیه، تاجیکستان، غزاقستان، آذربایجان و… فرهنگ غذایی شان تاثیر پذیرفته از فرهنگ غذایی ماست.

نواحی ایران با تنوع گونه های گیاهی، محصولات دریائی، انواع گوشت ها و سبزیجات فراوان و منحصر بفرد که ممکن است در هیچ جای دنیا پیدا نشود دارای غذاهایی با طعم  و عطر عالی می باشد. از این رو ما می توانیم در زمینه راه اندازی رستوران ایرانی و سنتی ایده های بسیار زیادی داشته باشیم و با تبدیل این ایده ها به توانائی می توانیم رستورانهایی با بالاترین سطح  کیفی، تنوع و سود آوری دائر کنیم.

تاکید گروه سرآشپزان آسیا بر تداوم کیفیت مبتنی بر کار گروهی می باشد و باید این موضوع را مد نظر داشته باشیم که  قسمتهای مختلف یک رستوران مانند دانه های زنجیر می باشند که تداوم آنها تنها با اتصال و استحکام آنها در کنار هم میسر است، از این رو ما قسمت اعظم توانمان را روی برنامه ریزی و آموزش حرفه ای قسمت های مختلف متمرکز کرده ایم.

تعداد زیادی از سرمایه گذاران و رستوران داران بر این باورند که غذاهای خوب ایرانی فقط شامل کباب ها و بخش کوچکی از غذاها می باشد و توانشان را روی این بخش متمرکز می کنند و به دلیل مشابه بودن منو بسیاری از رستوران ها مردم از رستورانهایی استقبال می کنند که تنوع غذایی شان بیشتر باشد ما هم بر این باوریم که باید منو یک رستوران خوب، تنوع و قیمت متعادل داشته باشد تا بتوان سطح بیشتری از میهمانان را جذب کرد و این باعث سود آوری بالاتری می شود.

گروه سرآشپزان آسیا می تواند در زمینه مشاوره، تجهیز و راه اندازی رستوران ایرانی و سنتی با تجربیات خود و با برنامه ریزی دقیق و اجرای طرح با توانائی بالا پشتیبان سرمایه شما باشد و شما عزیزان و سرمایه گذاران و رستوران داران می توانید با تکیه بر تجارب علمی و عملی بالغ بر 20 ساله گروه سرآشپزان آسیا در جهت ارتقاء سطح سودآوری و کیفیت خود استفاده کرده و همچون دیگر رستوران های راه اندازی شده توسط گروه سرآشپزان آسیا به برندی برتر تبدیل گردید.

جهت مشاهده مراحل راه اندازی رستوران می توانید بر روی همین عنوان کلیک کنید.


راه اندازی کافی شاپ - راه اندازی هتل - راه اندازی رستوران - راه اندازی فست فود

راه اندازی رستوران خود را به ما بسپارید.