راه اندازی رستوران

درباره ما – 09127152702

جهت دریافت مشاوره راه اندازی رستورانراه اندازی فست فودراه اندازی کافی شاپ با شماره تلفن های 02144338749 – 02144821382 – 091271527022 تماس بگیرید.

در طی سال های بسیاری که (ازسال 1376) در شغل آشپزی مشغول بکار بودم همیشه یک خلاء و یک سئوال برای من وجود داشت که چرا بسیاری از رستوران ها ، موفق عمل می کنند و برخی از رستوران ها با شکست مواجه می شوند و با کار کردن در رستوران های فراوان و بررسی عوامل رشد و یا شکست به نتایجی پی بردم که میتوان به سوء مدیریت و بی اطلاعی و در واقع گزینش اشتباه بسیاری ازمدیران در این رستورانها و یا کافی شاپها و دخالت های نابجا و اعمال نظر بدون علم  در بخش هائی بود که این مدیران و پرسنل نسبت به آن اطلاعاتی نداشتند و در بسیاری از موارد حتی مشاهده میکردم  که  بسیاری از مالکان این رستورانها حاضر نبودند برای رشد رستوران یا کافی شاپ خود و برای جذب مشتری خود ، از مواد با کیفیت استفاده کنند و فقط سود را در فروش زیاد میدیدند . برای مثال در رستورانهایی مشاهده میکردم که از رنگ غذای غیر مجاز درغذاها بخصوص کبابهائی مانند جوجه کباب و کباب کوبیده استفاده میکردند و از این موضوع اطلاع نداشتند که استفاده از این رنگها باعث خشک شدن کباب میگردد و فقط  نفع مالی آنرا در نظر می گرفتند.

راه اندازی رستوران

همینطور استفاده بسیاری از رستوران ها از برنج هندی که حتی نسبت به پخت آنهم اطلاعات صحیحی ندارند و در بیشتر مواقع مشاهده میشود که برنج هندی این رستورانها چقدر بوی نامطبوعی دارد و این موارد باعث کاهش تعداد زیادی از مشتریان آنها می شود.

راه اندازی رستوران – راه اندازی فست فود – راه اندازی کافی شاپ – راه اندازی هتلراه اندازی تالار پذیرایی خود را به ما بسپارید.

02144338749 – 02144821382 – 091271527022

پس از سالها که به کشورهای مختلف سفرهای کاری داشتم و با سرآشپزان این کشورها آشنا شدم و با آنها ارتباطات دوستانه برقرار کردم  و تحقیقات بیشری کردم به این مسئله پی بردم که واقعا دراین کشورها به بسیاری ازمسائل بخصوص بهداشت ، عمل آوری گوشتها وسبزیجات وطعم سازی وبخصوص گارنیش (تزئین) غذا بیشتر اهمیت داده میشود وعلی رغم فرهنگ غنی ایران آنچنان که شایسته  رستورانها و فرهنگ غذائی ایرانی ست عمل نشده و خیلی از گزینه های آموزشی و عملی از ابتدا اشتباه برنامه ریزی گردیده، از این رو در سال 1386 و پس از آشنائی با همسرم که متخصص و مهندس صنایع غذائی هستند تصمیم گرفتیم تا یک گروه بین المللی با بالاترین سطح استانداردهای جهانی ثبت کنیم. با تحقیقات بیشتر و فرهنگ سازی و استاندارد سازی و آموزش بخصوص در حوزه غذای سالم این گروه را ثبت کردیم و با یرنامه ریزی برروی همان خلاء اولیه که کارگروهی متمرکز (کارکردن  یک مجموعه در راستای یک هدف) بود، به دستاوردهای بسیار با ارزشی رسیدیم که حاصل آن راه اندازی رستورانها و کافی شاپهای زیادی ست که با برنامه ریزی اصولی گروه سرآشپزان آسیا کار خود را به بهترین نحوپیش میبرند و سعی کردیم تا اثبات کنیم کیفیت فقط منحصر به کشورهای توسعه یافته نیست و ما هم میتوانیم با پشتکار و کارگروهی به بالاترین میزان کیفیت و سود دهی برسیم.

جهت دریافت مشاوره راه اندازی رستوران – راه اندازی فست فودراه اندازی کافی شاپ با شماره‌های 02144338749 – 02144821382 – 091271527022 تماس بگیرید.

مهدی حصاری منش

مدیر گروه سرآشپزان آسیا


راه اندازی کافی شاپ - راه اندازی هتل - راه اندازی رستوران - راه اندازی فست فود

راه اندازی کافی شاپ - راه اندازی رستوران - راه اندازی فست فود خود را به ما بسپارید.